امروزسه شنبه, 08 مهر 1399-- Tuesday Sep 29 2020

ساعت 16:22:32

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

فاز اول بلوار ماربین افتتاح شد
به مناسبت هفته دولت؛

فاز اول بلوار ماربین افتتاح شد

پنجشنبه, 07 شهریور 1398 ساعت 07:32 کدخبر :12194
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سهیلا عموشاهی
همزمان با هفته دولت فاز اول بلوار ماربین حدفاصل بلوار شهید آیت الله اشرفی (کهندژ) تا خیابان پروفسور میردامادی افتتاح شد. 
 
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در خمینی شهر، در ششمین روز از هفته دولت فاز اول بلوار ماربین به عنوان یک رینگ برای کاهش ترافیک خیابان های امام و شریعتی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان افتتاح شد. 
 
شهردار خمینی شهر در آیین افتتاح این بلوار با اشاره به تاثیرات این بلوار در کاهش سطح ترافیک شهر گفت: این بلوار به عنوان رینگ غرب به شرق ترافیک سنگین شمال شهر را کاهش می دهد. 
 
علی اصغر حاج حیدری افزود: طول این بلوار 1300 متر است و با اعتباری بالغ بر 5 و نیم میلیارد تومان آزادسازی، زیرسازی، جدول گذاری، نصب روشنایی و آسفالت شده است. 
 
شهردار خمینی شهر در مورد فاز دوم این بلوار تشریح کرد: فاز دوم بلوار ماربین حدفاصل خیابان پروفسور میردامادی تا میدان امام علی(ع) است که آزادسازی های آن در منطقه مسکونی دستگرد آغاز شده است و تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد. در فازهای بعدی، این بلوار به میدان استقلال و بلوار آتشگاه متصل خواهد شد.
 
وی همچنین نوید افتتاح بزرگترین ورزشگاه سرپوشیده شهر را در دهه فجر داد و افزود: 98 درصد بزرگترین ورزشگاه سرپوشیده شهر به نام ورزشگاه شهدا در منطقه دستگرد تکمیل شده و برای دهه فجر آماده افتتاح و بهره برداری است.
 
به گزارش این خبرنگاردو مرکز آموزشگاهی زیست فن آوری گیاهان دارویی و پرورش زالو و حلزون و ماساژ درمانی و آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی نیز با حضور مدیر کل آموزش فنی حرفه ای اصفهان و مسئولان شهرستان افتتاح شد. 1111111
مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید