امروزيكشنبه, 11 آبان 1399-- Sunday Nov 01 2020

ساعت 01:16:48

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

کاروان قرآنی ضیافت نور در حرکت است
در روزها و شبهای ماه مبارک رمضان

کاروان قرآنی ضیافت نور در حرکت است

پنجشنبه, 02 خرداد 1398 ساعت 12:50 کدخبر :12168
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سمیه قاسمی

طرح "کاروان ضیافت نور" از طرف اتحادیه تشکلهای قرآنی شهرستان خمینی شهرو با همکاری مرکز جامعه قاریان و حافظان در روزها و شبهای ماه مبارک رمضان در مساجد و محافل جزءخوانی شهرستان برنامه های متنوع قرآنی برگزارمی کنند.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این طرح مراکز متقاضی که خودشان در ایامماه مبارک رمضان محفل جزءخوانی برگزار می کنند، یکی از روزها را مشخص وبا هماهنگی تلفنی با دفتر اتحادیه از کاروان قرآنی دعوت می کنند تا محفلجزءخوانی آن روز را اجرا نمایند و به این صورت در محفلشان تنوعی ایجاد میسازند.

مجری گری، ترتیل خوانی جزء مربوطه، اجرای تواشیح و سرود، فراز خوانی وخطابه خوانی توسط قرآن آموز خردسال مؤسسه جامعه القرآن عروه الوثقی وهمچنین اجرای مسابقات قرآنی از جمله برنامه های است که توسط این کارواناجرا می شود و در آن از نخبگان و قاریان برجسته جوان و نوجوان شهرستاناستفاده می گردد.

این طرح با هدف ترویج فرهنگ قرآن و انتشار بیش از پیش نور قرآن در سطحشهرستان و همچنین معرفی نخبگان و استعدادهای قرآنی شهر برای نخستین باربرگزار می شود و اجرا در خانه قرآن روستای تیرانچی، در حسینیه و مهدیهاصغرآباد، در زندان خمینی شهر، در مصلای نمازجمعه و سایر مراکز قرآنی ومساجد شهرستان از نتایج اجرای این طرح بوده که با استقبال خوب همشهریانقرار گدفته است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید