امروزسه شنبه, 08 مهر 1399-- Tuesday Sep 29 2020

ساعت 18:06:32

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

دوره جدید برنامه های سه شنبه های آرام در حال برگزاریست

دوره جدید برنامه های سه شنبه های آرام در حال برگزاریست

سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 14:18 کدخبر :12200
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : رسول مختاری

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهراقدام به برگزاری   دومین دوره سلسله جلسات روان شناسی سه شنبه های آرام  با موضوع شادمانی در سالن بصیرت شهرداری مرکزی نموده است.

ریاست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر با اعلام این موضوع افزود:امروزه مردم ما به اهمیت روان شناسی و مشاوره پی برده اند و افزایش آسیب های اجتماعی واختلالات روان شناختی و افزایش میزان افسردگی در میان اقشار مختلف جامعه و همچنین گذر زندگی مردم از روش سنتی به روش های مدرنیته و یا پیچیدگی های جامعه امروزی باعث بروز مشکلات جدید برای سلامت روان شده است؛واین مشکلات نیاز به خدمات مشاوره ای را در زمینه های گوناگون، بیشتر کرده است .

سیدمحمد هادی موسوی ادامه داد: این سازمان علاوه بر برگزاری برنامه های مختلف با هدفارتقاي سطح دانش و بينش روان­شناختي مردم ،راهنمايي در جهت شناخت صحيح توانايي­ها ،آموزش در تصميم­گيري آگاهانه، عاقلانه و حسن انتخاب و همچنین راهنمايي در حل مشکلات رفتاري، عاطفي، شناختي، تحصيلي، خانوادگي و مسائل مربوط به ازدواج اقدام به برگزاری چنین برنامه ای نموده است.

وی ادامه داد:سلسسه برنامه های روان شناسی سه شنبه های آرام با حضور هادی رجبی و الهه آقاجانی در دور اول با برگزاری  شانزده جلسه پیاپی برگزارشد  وخوشبختانه با استقبال بسیار خوبی از جانب مردم شهرمان مواجه شد بر همین اساس و به اسرار همشهریان گرامیمان دور دوم این برنامه را با موضوع شادمانی در سالن بصیرت شهرداری مرکزی برنامه ریزی کرده ایم و امیدواریم این دوره هم همچون دوره گذشته مورد استقبال مردم قرار بگیرد وتاثیر گذار نیز باشد.

وی ادامه داد: در این برنامه علاوه بر سخنرانی های روان شناسی وامید بخش برنامه های شاد و مسابقه های متعدد هم برگزار میشود تا شرکت کنندگان در این برنامه با شور ونشاط کافی از این برنامه لذت ببرند.

لازم به ذکر است این برنامه با همکاری مرکز مشاوره آفاق  در حال برگزاریست.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید