امروزسه شنبه, 08 مهر 1399-- Tuesday Sep 29 2020

ساعت 16:19:05

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان خمینی شهر برگزارشد

راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان خمینی شهر برگزارشد

سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 14:04 کدخبر :12199
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سهیلا عموشاهی

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز ۱۳ آبان در شهرستان€Œهای استان اصفهان برگزار شد و مردم استان باری دیگر با مشت€Œهای گره کرده خشم و انزجار خود را از آمریکا نشان دادند.

دانش آموزان و مردم خمینی€Œشهر با در دست داشتن پلاکاردهای "مرگ بر آمریکا" انزجار خود را از تهدیدات و تحریم€Œهای ناجوانمردانه استکبار جهانی نشان دادند.

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم، استاد مجتمع دانشگاهی حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه پاسداران، گفت: در تاریخ ایران ۱۳ آبان بیانگر سه رویداد مهم است. اولین رویداد در سال ۱۳۴۳ است که در اثر پذیرش کاپیتولاسیون و مصونیت قضایی آمریکایی€Œها در ایران بوده است و حتی امروز در  برخی کشورها مانند آلمان هنوز آمریکایی€Œها مصونیت قضایی دارند.

احمد نظارتی زاده افزود: رویداد بعدی در سال ۱۳۵۷ است که در ۱۳ آبان دانش آموزان بر تجاوزهای شاه فریاد زده€Œاند و پاسخ آن€Œها گلوله€Œهای دژخیمان بوده است. رویداد سوم تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست. اما برخی€Œها از این تسخیر پشیمان شدند که البته در اوایل اسلام نیز این اتفاق افتاده است.

وی گفت: تسخیر لانه جاسوسی سد محکمی برای نفوذ آمریکا با ایران شد. حضرت علی(ع) در نهج€Œالبلاغه معاویه را شیطان خطاب می€Œکند و همین جمله را امام خمینی(ره) نیز برای آمریکا بیان کردند. شیطان لباس عوض می€Œکند و هر زمان در یک لباس است.

استاد مجتمع دانشگاهی حضرت امیرالمؤمنین سپاه پاسداران، اظهار کرد: موقعی که اوباما رییس جمهور آمریکا شد برای ملت ایران تبریک سال نو  فرستاد و در کاخ سفید سفره هفت€Œسین پهن کرد. خیلی€Œها در روزنامه€Œها نوشتند او با ماست اما چند ماه بعد ریگی  در اعترافاتش گفت آمریکا۵۰ میلیون دلار به حساب من واریز کرده است. در زمان مذاکرات ما نیز آن€Œها به داعش کمک می€Œکردند.
نظارتی زاده گفت: مقام معظم رهبری مذاکره با آمریکا را بی€Œفایده€Œای می€Œدانند چون آن€Œها به عهد خود وفا نمی€Œکنند. کودتای ۲۸ مرداد گواه این صحبت است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید