امروزسه شنبه, 08 مهر 1399-- Tuesday Sep 29 2020

ساعت 18:57:26

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

هر چه بخواهیم راه آن ادامه راه شهیدان است یعنی مقاومت و پیروی از ولایت
امام جمعه موقت خمینی شهر:

هر چه بخواهیم راه آن ادامه راه شهیدان است یعنی مقاومت و پیروی از ولایت

یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 10:28 کدخبر :12192
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی

به علت بیماری آیت ا... شیخ عباس رحیمی، برای سومین هفته متوالی نماز جمعه خمینی شهر به امامت امام جمعه موقت برگزار شد و مقاومت محور اصلی سخنان وی بود.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحمان کمالی تصریح کرد: اگر ما امنیت و پیشرفت بخواهیم، اصلاً هر چه بخواهیم راه آن ادامه راه شهیدان است یعنی مقاومت و پیروی از ولایت و الّا التماس کردن و دنبال دشمن رفتن، تهش می شود برجام که به قول خودشان چیزی برای ملت ایران نداشت غیر از اینکه سالها ایران را عقب نگه داشت.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه زبان ایران زبان قدرت و صلابت شده است، گفت: اگر با قدرت و عظمت ظاهر شدید و مقاومت کردید، دشمن عقب نشینی می کند. همانگونه که دیدیم در این برهه کوتاه، مقاومت و اقتدار ایران اسلامی چه برکاتی داشت و مواضع کشورها در مقابل ایران را تغییر داد.

خطیب موقت جمعه با اشاره به دیدار برخی رهبران شیعیان یمن با مقام معظم رهبری گفت: این امر خاری بود در چشم آمریکا و پیروانش که می بینند پس از سالها کشتار و بمباران مردم یمن، مقاومت نتیجه داده است و اکنون رهبرانشان سرفراز در برابر همه قدرتهای شیطانی ایستاده اند و با رهبر اسلامی و بی مانند ملاقات می کنند.

حاج آقا کمالی با اشاره به 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: خاطرات این عزیزان و آثاری که مقاومت نیروهای انقلابی ایران در دست بعثیان عراقی ایجاد کرد، برای همیشه مایه افتخار است. افتخارات ما، قدرت و عزت ما و پیشرفت ما ریشه اش در همان مقاومتی است که شهیدان، آزادگان، جانبازان، خانواده هایشان و مردم صبور و فهیم ایران داشتند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید