امروزدوشنبه, 04 شهريور 1398-- Monday Aug 26 2019

ساعت 04:50:51

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 23:42:15

هفته فرهنگی خمینی شهر با رویکرد معرفی پتانسیل ها برگزار شد
سیدمحمدهادی موسوی:

هفته فرهنگی خمینی شهر با رویکرد معرفی پتانسیل ها برگزار شد

شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 09:06 کدخبر :12158
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

"هفته فرهنگی نماد هویت و فرهنگ شهرستان و فرصتی برای معرفی پتانسیل های مختلف شهری است."

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خمینی شهر با بیان این مطلب گفت: بر همین اساس، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در دستور کار قرار گرفت تا بتوانیم گوشه ای از پتانسیل های فرهنگی و اجتماعی شهر را معرفی کنیم.

وی افزود: برپایی نمایشگاه عکاسی در نگارخانه آفتاب از جمله برنامه های ما در این هفته بود که از اول اسفندماه به مدت هفت روز این نمایشگاه در نگارخانه آفتاب دایر گردید.

موسوی تاکید کرد: در فراخوان این نمایشگاه حدود 500 اثر از 44 عکاس شهرستان به دبیرخانه ارسال شد که در سه بخش "آزاد"، "خمینی شهر" و "رنگ در محرم" در معرض دید شهروندان و هنردوستان قرار گرفت.

سیدمحمدهادی موسوی گفت: هیات داوری این نمایشگاه بر عهده سه تن از اساتید برجسته عکاسی استان و کشور آقایان تراکمه زاده، قاسمی و حمیدرضا صیادی قرار داشت.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی با اشاره به دیگر برنامه این سازمان در هفته فرهنگی افزود: گردهمایی بزرگ فیلمسازان و مستندسازان شهرستان به مدت چهار روز در قالب 11 برنامه از دیگر برنامه های ما در هفته فرهنگی بود.

وی افزود: برگزاری 4 ورکشاپ آموزشی، 3 نقد فیلم، 3 آیتم پخش تولیدات فیلمسازان و مستندسازان شهرستان و یک نقد عکاسی از جمله برنامه های این دوره بود و در مجموع حدود 800 نفر از هنردوستان در این دوره ها شرکت کردند.

سیدمحمدهادی موسوی تصریح کرد: حضور استاد گذرآبادی از اساتید بزرگ کشور در زمینه فیلمسازی و برپایی 6 ساعت ورکشاپ آموزشی با ایشان، یکی از رخدادهای ویژه این برنامه بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید