امروزچهارشنبه, 27 شهريور 1398-- Wednesday Sep 18 2019

ساعت 14:09:51

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

اگر نمی توانید مشکلات آموزش و پرورش را حل نمایید استعفا دهید تا بیشتر از این فرزندان مردم ضرر نکنند
امام جمعه خمینی شهر خطاب به وزیر آموزش و پرورش:

اگر نمی توانید مشکلات آموزش و پرورش را حل نمایید استعفا دهید تا بیشتر از این فرزندان مردم ضرر نکنند

دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 08:05 کدخبر :12110
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی

هشدار به وزیر آموزش و پرورش، آغاز امامت صاحب الزمان(عج)، دشمن شناسی، شکست اسرائیل، چادر حجاب ملی و هفته روشندلان از جمله مطالبی بود که در آخرین نماز جمعه آبان 1397 در خمینی شهر بیان شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت ا... شیخ عباس رحیمیبا توجه به مسائل بوجود آمده خطاب به وزیر آموزش و پروش هشدار داد: اگر نمی توانید مشکلات آموزش و پرورش را حل نمایید و نمی توانید این بحثها را جمع کنید، لطفاً استعفا دهید تا بیشتر از این فرزندان مردم ضرر نکنند. حداقل کمسیون آموزش و پرورش مجلس در این قضیه ورود پیدا کند. هنوز ابتدای سال تحصیلی است ولی مسائل و زمزمه های شنیده می شود که در شأن جمهوری اسلامی و در شأن فرهنگیان عزیز ما نیست. اگر مشکلاتی هست باید حل شود. هم وزیر آموزش و پرورش هم مجلس مسؤول هستند که این مشکلات را برطرف نمایند.

نماینده ولی فقیهضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) گفت: از چنین روزی امامت صاحب الزمان(عج) شروع شده است. بهتر است کلمه "تاجگذاری" بکار برده نشود چرا که این کلمه بیشتر برای پادشاهان ستمگر و افراد دیگر به کار می رود. بهترین لقب برای ایشان همان "امامت" می باشد.

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستانادامه داد: اگر در کشور ما هم مشکلی بوجود آمد نباید فوراً نظام و ولایت فقیه و شهدا را زیر سؤال ببریم و چشممان به غربیها باشد. آنها هنوز نتوانسته اند مشکلات خود را حل نمایند.الان برای چندمین بار شهر کالیفرنیا آمریکا دچار آتش سوزی شده است و در مورد اخیر هنوز موفق به مهار آتش نشده اند آن وقت ادعا می کنند که ما فلان و بهمانیم و چه ها می توانیم بکنیم درحالی که در حل مشکلات خود وامانده اند.

حاج آقا رحیمیبا تأکید بر اینکه شیعه باید دشمن شناس باشد، گفت: دشمن شناسی یکی از ابزار معرفت است. با همین معرفت گره خیلی از مشکلات باز می شود. اگر جوانان دشمنان را بشناسند دیگر گول شبکه های اجتماعی را نمی خورند. وقتی خداوند را به عنوان دوست شناختیم آن هنگام اطاعت او می کنیم.

استاد حوزه و دانشگاهبا اشاره به پیروزی زودهنگام اخیر مردم غزه گفت: شکست اسرائیل نشان می دهد که اینها فقط ادعا دارند. دیگر آمریکا کدخدای دنیا نیست. دیگر کسی به حرفش گوش نمی دهد و این آغاز همان افولیست که مقام معظم رهبری اشاره کرده است. این وعده های خداوند است که فرموده «إن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم».

خطیب جمعهبا اشاره به دیدار اخیر مدال آوران بازیهای پاراآسیایی با مقام معظم رهبری گفت: اینکه خانمی محجبه در میدان عظیم ورزشی و جلوی صدها دوربین حهانی پرچم کاروان ورزشی را به دست می گیرد و با چادر و به تعبیر رهبری "حجاب ملی" حرکت می کند، این خیلی ارزش دارد. امید است دختران امروز از ارزشهای دینی خود دفاع کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستانبا اشاره به اول آذر آغاز هفته روشندلان گفت: نابینایان و دیگر معلولان گلایه هایی دارند مانند بحث اشتغال، ازدواج، فرهنگ سازی بین مردم، مناسب سازی اماکن عمومی که امید است ارگانهای مربوطه و شهرداریها اقدامات لازم را انجام دهند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید