امروزدوشنبه, 27 خرداد 1398-- Monday Jun 17 2019

ساعت 03:34:07

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:40:23

سارق اینترنتی در خمینی شهر دستگیر شد

سارق اینترنتی در خمینی شهر دستگیر شد

سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 09:59 کدخبر :12041
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

به گزارش به گزارش خبرنگارفرصت آنلاین به نقل خبرگزاری موج از اصفهان، فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه مبلغ 26 میلیون ریال به صورت غیر مجاز از حساب بانکی وی سرقت شده ، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ جعفری نژاد افزود: سرانجام با انجام اقدامات علمی و پلیسی انجام شده عامل اصلی برداشت غیر مجاز از حساب بانکی فرد شاکی شناسایی و طی عملیاتی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.

وی بیان داشت: متهم با کمین در مقابل عابر بانک ،فرد کهنسالی را شناسایی و به قصد کمک، کارت عابربانک او را در اختیار گرفته و پس از به دست آوردن رمز دوم و شماره کارت عابر بانک در فرصتی مناسب به صورت اینترنتی اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب وی کرده بود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس صراحتاً به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را سودجویی عنوان کرد گفت: به شهروندان توصیه می کنیم از در اختیار قرار دادن کارت اعتباری خود به افراد غیر جداً پرهیز کنند، رمز هایی را انتخاب کنند که غیرقابل حدس زدن باشد و همچنین به هیچ عنوان رمز را بر روی کارت خود یادداشت نکنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید