امروزيكشنبه, 24 شهريور 1398-- Sunday Sep 15 2019

ساعت 10:39:58

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

سومین همایش سالانه قرآن کریم برگزار شد

سومین همایش سالانه قرآن کریم برگزار شد

یکشنبه, 25 بهمن 1394 ساعت 08:21 کدخبر :9948
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی


به همت مجمع محافل قرآنی مساجد محله اندآن، سومین همایش سالانه قرآن کریم مصادف با شب ولادت حضرت زینب کبری(س) همراه با نماز جماعت مغرب و عشا در مسجد حاج مجیر برگزار شد.


به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در سومین همایش سالانه قرآن کریم محله اندآن مسؤول مرکز امور رسیدگی به مساجد خمینی شهر طی سخنانی گفت: کتاب قرآن بهترین کتاب قانون برای بشر است. هر قانونی که بشر نوشته، ناقص است و برخی آزادی های انسان را سلب می کند. بهترین کتاب قانون قرآن است که از طریق خالق بشر یعنی خداوند نازل شده است.
حجت الاسلام و المسلمین یحیی اصغری ادامه داد: از قرآن این انتظار را داشته باشید که قرآن کتابی پندآموز و پر از تذکر و نصیحت است. باید به تذکرات قرآن گوش فرادهیم و عمل کنیم. هر کس می خواهد سعادت و خوشبختی را طی نماید بداند که راهی جز پذیرفتن نصیحت های قرآن وجود ندارد.


ختم سوره های واقعه و انسان، ارائه گزارش، اجرای مسابقه حضوری، اهدای جوایز و... از دیگر برنامه های این همایش سالانه بود و در پایان از حضار به صرف شام پذیرایی شد.
لازم به ذکر است سومین همایش سالانه قرآن کریم به همت مجمع محافل قرآنی 12 مسجد محله اندآن برگزار شد که این کلاس ها ویژه بزرگسالان در طول سال شب ها به صورت هفتگی در این مساجد تشکیل می گردد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید