امروزيكشنبه, 11 آبان 1399-- Sunday Nov 01 2020

ساعت 01:26:46

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

متأسفانه سازمان
امام جمعه خمینی شهر:

متأسفانه سازمان "حمایت از حقوق مصرف کنندگان" فقط اسمش هست

شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 08:39 کدخبر :12156
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی

روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان، هفته درختکاری، روز احسان و نیکوکاری و دیگر مسائل سیاسی کشور از جمله مطالب نماز جمعه 10 اسفند 1397 خمینی شهر بود.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت ا... شیخ عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به 9 اسفند روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: متأسفانه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان فقط اسمش هست و در ماه های اخیر که مصرف کننده بدترین آسیب را دید، مع الاسف هیچ حمایتی نشد. اینها ضعف مدیریت کشور را می رساند.

خطیب جمعه درخواست کرد: انتظار می رود از این به بعد حمایتی صورت بگیرد. جنس خوب و مناسب در اختیار مصرف کننده قرار گیرد. مسؤولان هم اذعان دارند که همه چیز هست ولی توزیع آن اشکال دارد. درخواست می شود کسبه و بازاریان در این ایام انصافشان را بیشتر کنند و سعی کنند جنس را درست دست نیازمند برسانند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به هفته درختکاری گفت: سخنران پیش از خطبه ها مطالبی به این مناسبت گفت. در کل خودتان باید نگهبان و حافظ محیط زیست باشید. هیچ درخت و گیاهی نباید بیجا از زمین کنده شود.

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با اشاره به 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری گفت: کمیته امداد هر سال در آستانه سال نو برای نیازمندان کمکهای شما را جمع آوری می کند ولی امسال وضعیت اقتصادی خیلی بدتر از سالهای قبل است. کسانی که توانایی دارند حتما کمک کنند.

نماینده ولی فقیه با توضیح آیه اول و آخر سوره ممتحنه گفت: در ابتدای این سوره خداوند درمورد افرادی صحبت می کند که می خواهند با دشمنان خدا و خودشان رابطه ایجاد نمایند. همچنین در آخرین آیه اش نیز شبیه همین مطلب آمده و از این کار نهی شده است ولی متأسفانه امروز برخی در کشورمان هستند که دل در گرو اروپا و آمریکایی دارند که یقیناً با ما دشمنند. اگر کسی این را نداند، خیلی نادان است و همان به که مرده باشد و نتواند با دشمن مردم سر سازش داشته باشد.

این نویسنده شهیر ادامه داد: دولت به مجلس چند لایحه از جمله FATF ارائه داد که به هر طریق تصویب کرد و به شورای نگهبان فرستاد. آنجا ایراد گرفتند و نهایتاً به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع داده شد. مجمع هنوز تأیید نهایی نکرده و این باعث عصبانیت رئیس جمهور شده و مطالبی گفته که به صلاح کشور نبود.

استاد حوزه و دانشگاه خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: همین که اروپاییها و دشمنان ما حتی ضد انقلاب مصرند این لوایح تصویب شود، یعنی بد است. اینها همان برجام 2 و 3 هست که خودتان گفتید. در قضیه برجام که خودتان مذاکره کننده بودید، متوجه شدید کلاه سرتان رفته است. هر چند نمی خواهید اعتراف کنید. حالا اصرار بر تأیید لوایح بعدی دارید!

امام جمعه شهرمان اظهار داشت: این را باید بدانیم که هر کدام از این لوایح را دشمن به ما ارائه کرده است. انتظار داریم رئیس جمهور بیشتر به این مسائل توجه نماید و جام زهر برجام دوم را نوش جان مردم نکنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید