امروزپنجشنبه, 25 مهر 1398-- Thursday Oct 17 2019

ساعت 19:16:48

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

مجلس قانونی تصویب نکند که گره ای از مشکلات مردم باز نکند
امام جمعه خمینی شهر:

مجلس قانونی تصویب نکند که گره ای از مشکلات مردم باز نکند

سه شنبه, 02 بهمن 1397 ساعت 08:55 کدخبر :12145
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی

در آخرین نماز جمعه دیماه 1397 در خمینی شهر مسائلی از جمله تصویب بودجه 98، روز هوای پاک و خاطرات انقلاب بهمن 57 بیان شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت ا... شیخ عباس رحیمی درخواست کرد: این روزها مجلس در حال تصویب بودجه است. تأکید می شود مجلس بحث ضعفا و کارگران جامعه را در نظر بگیرد. مسأله اشتغال و گرانی کمرشکنی که بر قشر ضعیف جامعه فشار می آورد، در قانون بودجه برای حل این مشکلات فکری بنماید. قانونی تصویب نکند که گره ای از مشکلات مردم باز نکند. از مسائل دیگر بزند ولی از رفاه و زندگی و حق مردم زده نشود.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به 29 دی روز ملی هوای پاک گفت: در چنین روزی مسائلی همچون آلودگیهای زیست محیطی، آب و هوا، آلودگیهایی که دولتمردان باعث آن شدند، تخریب جنگلها و تخریب محیط زیست که حرام شرعیست، باید مدّ نظر قرار گیرد و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردد.

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با یادآوری خاطرات ماه بهمن گفت: تکرار این خاطرات برای ما یادآوری و تجدید خاطره است. منتقل کردن این خاطرات و مسائل انقلاب به نسل امروز وظیفه ما و تکلیف شرعیست تا آنها بتوانند حافظ این عظمت و پاسدار این خونها باشند.

نماینده ولی فقیه در قضیه انقلاب فقط شاه مدنظر نبود. شاه سرسپرده و نوکر بود و آنچه نهضت انقلاب دنبال می کرد این بود که پای استعمار و استکبار را پای قلدرهای زبان نفهم گرگ صفت را از کشور ایران قطع نماید. آن زمان با شعار "نه شرقی نه غربی" و بعد قطع رابطه با آمریکا و اشغال لانه جاسوسی اتفاق شد تا الان که دشمنیها ادامه دارد. اما امروز دشمن ما بسیار ضعیفتر از آن روز است.

امام جمعه شهرمان از دولت ایران که تا کنون به طناب پوسیده اروپا اعتماد کرده، گلایه کرد و گفت: اروپاییها قرار بود ظرف دو سه هفته مسائل را با برجام حل کنند ولی چند سال است ما را سرکار گذاشتند و امروز هم همان حرفهای آمریکا را تکرار می کنند و در نهایت فرقی با آمریکاییها ندارند. دولت ایران هم بی جهت سر مردم را گرم می کنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید