امروزيكشنبه, 11 آبان 1399-- Sunday Nov 01 2020

ساعت 01:51:28

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

نباید بخاطر گرانی که ساخته دشمن و نادانی مسؤولان داخلی است، حکومت شیعی انقلاب اسلامی را نادیده بگیریم
امام جمعه خمینی شهر:

نباید بخاطر گرانی که ساخته دشمن و نادانی مسؤولان داخلی است، حکومت شیعی انقلاب اسلامی را نادیده بگیریم

دوشنبه, 15 بهمن 1397 ساعت 09:12 کدخبر :12150
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی

آغاز دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خطبه های نماز جمعه 12 بهمن 1397 خمینی شهر را تحت الشعاع قرار داده بود.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت ا... شیخ عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: نباید بخاطر گرانی که ساخته دشمن است و متأسفانه مسؤولان داخلی هم نادانی کرده اند، حکومت شیعی انقلاب اسلامی را نادیده بگیریم. قبول داریم در برخی مسؤولان اشکالات و ضعفهایی وجود دارد همانگونه که در برخی مسؤولان حکومت علی(ع) گاهی اشکالاتی دیده می شد. جوانان باید این مسائل را بدانند. شبکه های اجتماعی خارجی خیلی حرفها را می زنند ولی آنان که دوست ما نیستند.

خطیب نماز جمعه ادامه داد: ما حکومت شیعی داریم که این کم نعمتی نیست. امروز تمام شیعیان دنیا امیدشان ایران است. به امید این حکومت شیعیست که در مقابل ابرقدرتها ایستادگی می کنند. امروز شیعه در عراق و لبنان و دیگر بلاد بخاطر این حکومت شیعی جمهوری اسلامی ایران قدرت پیدا کرده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان "انقلاب" را زیر و رو شدن تفکرات غربی و استعماری معنی کرد و گفت: استعمار می گفت ملت باید ذلیل باشد و هیچ کاری نمی تواند انجام دهد. این ملت پس از انقلاب به یک قدرت "ما می توانیم" تبدیل شد و این سخن امام(ره) است که می گفت این فکر را از سر بیرون کنید که ما نمی توانیم. این روزها نتیجه "ما می توانیم" را می بینیم که به کجا رسیده ایم؟!

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در تأیید سخن خود گفت: روزی شاه و ملت ایران از آمریکا می ترسیدند اما امروز آنان از قدرت موشکی ایران می ترسند، از پیشرفت و نفوذ ما در منطقه می ترسند. اینها عزت است. ما "هیهات منّا الذلّه" را عملی کردیم. امروز ملت ایران عزیز و مقتدر است و حرف برای گفتن دارد. وقتی در سازمان ملل رئیس جمهور ایران سخنرانی می کند تمامی خبرنگاران آماده اند و همه دنبال می کنند ولی مثلاً رئیس جمهور آمریکا را امسال هنگام سخنرانی مسخره می کنند و می خندند.

نماینده ولی فقیه توصیه کرد: بیایید در این ده روز انقلاب و امام(ره) را دوباره بشناسیم و فراموش نکنیم خداوند لطف کرد ما را لایق این حکومت قرار داد. این نعمت خدا را ناشکری نکنیم. شکرش این است که مشکلات را تحمل کنیم و انقلاب را یاری کنیم . بخاطر حفظ نظام فداکاری کنیم.

استاد حوزه و دانشگاه نظام اسلامی را دستاورد امام(ره) دانست و گفت: امام این همه ارزش و عزت و اقتدار و پیشرفت برای ملت ایران آورد. حکومت اسلامی بی نظیر است باید آن را حفظ کرد اما این را باید جدا کرد از اینکه خدای ناکرده مسؤولی خرابکاری می کند. کار آن مسؤول خرابکار را، کار آن گران فروش را، کار آن جاسوس را، کار آن مزدور را نباید به حساب اسلام و حکومت اسلامی گذاشت. ممکن است من طلبه بد باشم ولی بدی من را به نظام اسلامی نچسبانید. این دو را از هم باید جدا کرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید