امروزشنبه, 10 خرداد 1399-- Saturday May 30 2020

ساعت 01:05:07

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

کبوتر دزد گیر در خمینی شهر

کبوتر دزد گیر در خمینی شهر

چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 10:09 کدخبر :12142
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : رسول مختاری

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین مأمور يکي از کلانتري هاي شهرستان خميني شهر با شگردي جالب توانست، دست يک سارق را رو کند.

قضيه از اين قرار است که مأموران گشت يکي از کلانتري هاي فرماندهي انتظامي شهرستان خميني شهر در گشتزني هاي هدفمند خود به فردي که در حال حمل يک گوني بود، مشکوک مي شوند. در بررسي هاي اوليه مشخص مي شود وي از سارقان سابقه دار است و از گوني همراه متهم 17 كبوتر كشف مي شود اما وي عنوان مي كند كه كبوترها را خريداري کرده است.

متهم براي تحقيقات بيشتر و بررسي صحت وسقم گفته هايش به كلانتري منتقل مي شود اما با توجه به سابقه دار بودن او و حرف هاي ضد و نقيضش و همچنين عدم ارائه نشاني فروشنده، مسروقه بودن كبوترها براي مأموران محرز مي شود اگر چه او همچنان هرگونه سرقتي را انکار مي کند.

با هماهنگي مقام قضائي، متهم به مدت 24 ساعت بازداشت شده و اين در حالي بود که در صورت عدم مراجعه شاكي خصوصي، مأموران پليس مجبور به آزادي وي مي شدند. در اين هنگام يکي از افسران کلانتري با زيرکي و هوشياري خود نامه اي به اين مضمون که «صاحب كبوتر به كلانتري مراجعه كند» به پاي يکي از کبوتر ها بسته و او را رها مي کند. افسر کلانتري با اين هدف دست به اين کار مي زند که کبوتر مورد نظر به خانه صاحبش پرواز کرده و او از ماوقع ماجرا آگاه شود.

سرانجام در آخرين لحظاتي که زمان دستور قضائي مبني بر بازداشت متهم رو به پايان بود، فردي همراه كبوتر و نامه به كلانتري مراجعه و از سرقت کبوترهايش خبر مي دهد. مال باخته عنوان كرده که چند روز پيش كبوترهايش سرقت شده و چون کارگر است فرصتي براي طرح شكايت نداشته تا اينكه يكي از كبوترهايش به همراه دست نوشته درحياط منزل نشسته و او براي پيگيري پرونده به كلانتري مراجعه مي کند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید