امروزجمعه, 09 خرداد 1399-- Friday May 29 2020

ساعت 23:05:45

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

یاواره ۲۷شهید محله قرطمان خمینی شهر برگزار شد

یاواره ۲۷شهید محله قرطمان خمینی شهر برگزار شد

چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 10:04 کدخبر :12141
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرشته قدیری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری "فرصت" از خمینی شهر حجت الاسلام سیدمحمد صادق ابطحی در یاواره ۲۷شهید محله قرطمان خمینی شهر اظهار کرد:ثمره عمر یک پدر و مادر فرزندش است که با تمام وجود اورا دراه خدا تقدیم می کنند ، اما خداوند به خانواده اش بشارت داده است که صابر باشند وآنها هم مشکلات را به جان می خرند و امروز هم همین خانواده ها پای نظام و انقلاب ایستاده اند خداوند به خانواده شهدا وادامه دهندگان راه آنها درود فرستاده است و رحمت الهی شامل حال آنها می شود.

جانشین سابق نمایندگی ولی فقیه در هوافضای سپاه گفت : این شجره طیبه خون بیش از ۲۳۰ هزار شهید پای آن ریخته شده شهدایی که در کنار امام لبیک گفتند تا امروز که با وجود رهنمودهای مقام معظم رهبری ریشه انقلاب مستحکم تر شده است و شاخه های آن تمام منطقه را فرا گرفته است.

نماینده سابق ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه تشریح کرد: شهدا ره صدساله را یک شبه طی کردند خوب است وصیت نامه های شهدا را بخوانیم این راه و مرام شهیدان ارزشمند است که همیشه مورد تهاجم دشمن قرار گرفته اند شهدا افتخارات اسلام و کشور هستندو پیامبر گرامی اسلام ۱۴۰۰سال قبل خبر داده بود بالاترین انسانها از نظر ایمان را کسانی دارند که آخرالزمان فداکاری می کنند آنها کسانی هستند که حجت خدا در بینشان نیست امابه غیب ایمان دارند.

این کارشناس مذهبی گوش به فرمان بودن ولی زمان را امری لازم وضروی دانست و اذعان کرد: امروز تکلیفی بر بر دوش ما نهاده شده است وآن ابتلائاتی است که خدا بوسیله آن مارا دربوته آزمایش قرار داده است .

استاد حوزه علمیه با بیان آیه سوره مبارکه بقره مطرح کرد: از جمله این آزمایشات جنگ اقتصادی است که امریکا علیه ایران به راه انداخته است و ملت ایران را تهدید میکنند واگر مسئوولان کوتاه بیایند کشور را در اختیار دشمن قرار داده اند.

کارشناس مسائل سیاسی ابراز کرد: امروز در اثر فشارهای اقتصادی دشمن با بی تدبیری برخی مسئولان که قرار بودبا تدبیروامید گره های زندگی مردم را بازکنند گره های زندگی مردم را کورترشد.
چرا یک نماینده مجلس عنوان می کند که دولت اجازه نمی دهد تعزیرات حکومتی نظارتی بر قیمتها داشته باشد وبا گران فروشی برخورد کند این چه معنایی می تواند داشته باشد؟ دولت قرار است از منافع مردم دفاع کند نه اینکه مردم را زیر منگنه و فشار بیشتر قرار دهد.

حجت الاسلام والمسلمین ابطحی خاطرنشان کرد: این بی تدبیریها از کجاست؟ زمانی که صندوق ارزی کشور خالی بود شما دلار را به هراج گذاشتید و ۷ تن طلای کشور را سکه کردید وخائنان به ملت وکشور آن را به تاراج بردند که در این میان یک نفر سلطان سکه بشود وقطعا کسانی که خوی زندگی اشرافی دارند به چنین اشخاصی نیاز دارند

وی تاکید کرد : متوجه باشید دشمن چه نقشه هایی می کشد وچرا برخی در داخل مجری نقشه های دشمن هستند؟ دشمن گرا می دهد به بی حجابی و بی عفتی و حضور خانم ها در ورزشگاهها وفریاد علما به جایی نمی رسد نباید به دشمن میدان داد متاسفانه برخی جامعه را به این سمت وسو می برند.

حجت الاسلام والمسلمین ابطحی در پایان گفت : دشمنان گفتند انقلاب جمهوری اسلامی ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید اما به کوری چشم دشمن جشن چهل سالگی انقلاب را خواهیم گرفت تبعیت از رهبری موفقیت همراه آن است ؛ مسیر شهدای عزیز این پیام را به دنبال دارد که تمام فتنه ها نابود خواهد شد و کسانی که به خون شهدا خیانت می کنند منتظر یک سیلی محکم از جانب شهدا باشند واین انقلاب به نهضت جهانی حضرت مهدی خواهد رسید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید