امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 09:46:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تا مرداد سال جاری:

آب در استان اصفهان بسته‌بندی می‌شود

یکشنبه, 12 تیر 1390 ساعت 08:53 کدخبر :1751
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: تا مرداد سال جاری دستگاه آب بسته‌بندی در محل تصفیه‌خانه آب بابا شیخ‌علی اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد.

هاشم امینی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی ایمنا با بیان این که دستگاه آب بسته‌بندی برای مواقع بحرانی و حوادث غیرمترقبه طراحی و ساخته شده است، اظهار داشت: با راه‌اندازی این دستگاه تامین آب شرب شهروندان اصفهانی در شرایط بحرانی و نبود آب مورد نیاز جبران خواهد شد.
وی افزود: سعی شده که احداث دستگاه آب بسته‌بندی در محل تصفیه‌خانه آب بابا شیخ‌علی اصفهان با استانداردهای بهداشتی و بین‌المللی دنیا مطابقت داشته باشد تا مشکل حداقلی کمبود آب شرب شهروندان اصفهانی در مواقع بحرانی و حوادث را برطرف کند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تصریح کرد: دستگاه آب بسته‌بندی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان تا مرداد سال جاری در محل تصفیه‌خانه آب بابا شیخ‌علی اصفهان افتتاح خواهد شد.
وی با بیان این که آب توزیع شده در اصفهان، سالم و بهداشتی است، گفت: استفاده از دستگاه‌های تصفیه برای آب استان اصفهان کاربردی ندارد و به هیچ عنوان نیازی به این نوع دستگاه‌ها نیست.
امینی یکی از برنامه‌های اساسی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان را اصلاح شبکه‌های آب عنوان کرد و افزود: در سال گذشته برای حفظ بهداشت عمومی و بهداشت آب و جلوگیری از پرت آن بیش از ۱۷۵ کیلومتر اصلاح شبکه آب عملیاتی شد.
وی در خصوص این که در سال گذشته با نشت‌گیری ۴۴۷ لیتر بر ثانیه از هدر رفت آب در شبکه‌های توزیع و خطوط انتقال جلوگیری شده است، بیان داشت: از این میزان ۱۴۶ مورد آن در شبکه توزیع شهر اصفهان و ۲۲ مورد در خطوط انتقال آب اصفهان بوده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خطوط انتقال آب اصفهان یکی را از طولانی‌ترین شبکه انتقال آب در کشور عنوان کرد و اظهار داشت: طرح آبرسانی اصفهان بزرگ شامل ۴۷ شهر اصفهان و ۳۰۰ روستای استان است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید