امروزچهارشنبه, 30 خرداد 1397-- Wednesday Jun 20 2018

ساعت 11:36:17

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:08:59

آزار جنسی پسران نوجوان توسط دلال فوتبال

چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1391 ساعت 10:27 کدخبر :4096
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرارو

پسران نوجواني كه با روياي فوتباليست شدن‌ميليون‌ها تومان پول به يك دلال داده بودند به جاي شهرت آزار و اذيت جنسي نصيب‌شان شد.

متهم كه يك دلال تهراني است 15 نوجوان اصفهاني را به عضويت يك باشگاه فوتبال در آورده‌ و در خوابگاه شبانه‌روزي مورد آزار و اذيت قرار داده و از آنها فيلمبرداري كرده است.

اولين شكايت از اين دلال كه سعيد نام‌دارد اواسط سال گذشته به ماموران پليس اصفهان ارايه شد و پدر يك نوجوان به ماموران گفت فرزندش از سوي يك دلال فوتبال به‌شدت شكنجه شده است.

او در توضيح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: «مدتي قبل مردي كه گفته بود دلال فوتبال است وعده داد مي‌تواند پسرم را فوتباليست حرفه‌اي كند. اين دلال به ما مي‌گفت با فوتباليست‌هاي مشهوري رابطه و آنقدر در ميان باشگاه‌ها نفوذ دارد كه مي‌تواند پسرم را حتي به تيم‌هاي عربي بفرستد. من هم قبول كردم پولي را كه خواسته بود به او بدهم. سعيد حدود سه‌‌ميليون تومان از من پول گرفت و گفت، پسرم را عضو باشگاه كرده است سپس او را به خوابگاه برد اما بعد از مدتي متوجه شدم آثار جراحت روي بدن پسرم وجود دارد وقتي از او پرسيدم چه شده گفت سعيد ما را در خوابگاه كتك مي‌زند و آزارمان مي‌دهد و فيلمبرداري مي‌كند.»

تحقيقات پليسي با شكايت اين مرد آغاز شد و ماموران فهميدند سعيد 15 نوجوان اصفهاني را كه 13 تا 17 ساله هستند در قالب اردو به تهران آورده و در خوابگاهي آنها را جاي ‌داد و بچه‌ها را مورد سوء‌استفاده قرار داده و از آنها فيلمبرداري كرده است.

پليس سعيد را بازداشت و تحقيقات را از او آغاز كرد اين مرد ادعا مي‌كرد آنچه پسر نوجوان در مورد او گفته دروغ است اما شكايت‌هاي بعدي دليلي بود تا اينكه بازپرس همچنان متهم را در بازداشت نگه دارد زيرا چند نوجوان ديگر نيز شكاياتي مشابه به ماموران ارايه دادند و مدعي شدند از سوي مرد دلال مورد آزار قرار گرفته‌اند.

يكي از اين نوجوانان به پليس گفت: وقتي سعيد ما را به خوابگاه برد بچه‌ها را وادار كرد با هم كارهاي خلاف اخلاق بكنند و از آنها فيلمبرداري ‌كرد. وقتي به حرفش گوش نمي‌كرديم با اين فيلم تهديدمان مي‌كرد و مي‌گفت فيلم را منتشر مي‌كند يا اينكه موضوع را به والدين‌مان مي‌گويد. اين پسر همچنين ادعا كرد مرد دلال از اين فيلم استفاده مي‌كرد آنها را وادار كند به خواسته‌هاي غيراخلاقي او تن بدهند.

در حالي‌كه تعداد شكايت‌ها به 9 فقره رسيده بود پليس بررسي‌هاي خود را ادامه‌داد و توانست «سي‌دي» را كه بچه‌ها ادعا مي‌كردند به دست آورد. اين فيلم در خوابگاهي كه سعيد، نوجوانان را برده‌ تهيه شده بود و نشان مي‌داد سعيد بچه‌ها را مورد شكنجه قرار داده و برخي از آنها را تا سرحد مرگ كتك زده‌ و آنها را مورد آزار قرار داده است. همچنين عكس‌هايي به دست آمد كه نشان مي‌داد سعيد بچه‌ها را در يك سالن سرپوشيده تمرين داده و با پوشاندن لباس فوتبال بر تن آنها عكس‌هاي دسته‌جمعي از آنان گرفته است. در اين عكس چند كاپ و تقديرنامه هم ديده مي‌شد.

وقتي اين مدارك به دست آمد سعيد اعتراف كرد بچه‌ها را كتك مي‌زده است، او گفت: من براي اينكه بچه‌ها را تنبيه و وادارشان كنم به حرفم گوش دهند و بتوانند تمرين‌هاي سخت را پشت سر بگذارند آنها را كتك مي‌زدم و قصدم اين نبود كه اذيتشان كنم.

اين در حالي بود كه يكي از نوجوانان ادعا كرد در اثر كتك‌هايي كه سعيد به او زده بيهوش شده است. پدر اين پسر گفت: بيشتر از يك هفته بود از پسرم خبرنداشتم چندبار تماس گرفتم اما گفتند تمرين‌ها فشرده است و نمي‌تواني با او صحبت كني تا اينكه يكي از دوستان پسرم با من تماس گرفت و گفت پسرم آنقدر از دست سعيد كتك خورده كه بيهوش شده و حالش خوب نيست. اين مرد از من شش ميليون تومان پول گرفت و بعد هم آنقدر پسرم را زد كه بيهوش شد. من از اين مرد به اتهام كلاهبرداري و آزار پسرم شكايت دارم.

با توجه به اينكه شاكيان اعلام كرده بودند از سوي متهم مورد آزار جنسي نيز قرار گرفته‌اند و فيلمي هم در اين خصوص به دست آمده و محل وقوع جرم و دستگيري متهم هم تهران بوده ماموران پرونده را به دادگاه كيفري‌استان تهران فرستادند و قاضي شعبه 77 بعد از بررسي اوليه پرونده نواقصي را در تحقيقات ديد و دستور رفع آنها را صادر كرد.

اين پرونده بعد از تكميل در اصفهان يك‌بار ديگر به شعبه 77 فرستاده شد و هيات قضات اين شعبه به‌زودي آن را مورد بررسي قرار مي‌دهند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 محمد ازاد 30 اردیبهشت 1391 ساعت 16:38
از حول حلیم تن به هر کسی وکاری میدهند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید