امروزدوشنبه, 03 ارديبهشت 1397-- Monday Apr 23 2018

ساعت 06:39:30

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

رییس مرکز بهداشت استان اصفهان:

آلوده بودن خیابان عبد‌الرزاق به MS باید به صورت علمی بررسی شود

چهارشنبه, 07 تیر 1391 ساعت 09:00 کدخبر :4200
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری ایمنا

خبرگزاری ایمنا: رییس مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: نسبت به آلوده بودن خیابان عبدالرزاق به بیماری MS باید به اداره بهداشت استان شکایت شود تا مورد بررسی قرار گیرد و نباید اظهار نظرات غیر علمی در این زمینه مطرح شود.

کمال حیدری در گفتگو با ایمنا در پاسخ به برخی از اظهار نظرات مسوولان در رابطه با آلوده بودن خیابان عبدالرزاق به بیماری MS اظهار داشت: برخی از مسوولان اصفهان وجود کارگاه‌های طلاسازی در این خیابان را موجب ایجاد بیماری MS بین ساکنان این منطقه اعلام کرده‌اند و این در صورتی است که این گونه اظهار نظرها پایه علمی ندارد و طرح این مساله اظهار نظری بیش نیست.
وی با اشاره به این که مسوولان باید اعتراض خود را نسبت به بهداشت و سلامت به اداره بهداشت ارجا دهند، خاطرنشان کرد: اداره بهداشت مدعی سلامت مردم است و در این راستا باید موضوعات اینچنینی در این اداره مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.
رییس مرکز بهداشت استان اصفهان ادامه داد: بر اساس کدام مساله علمی ثابت شده است که کارگاه‌های طلاسازی موجب ایجاد بیماری MS می‌شوند و چرا این موضوع در مناطقی که کارگاه‌های طلاسازی بیشتری دارند مطرح نمی‌شود.
وی با بیان این که نباید به صورت سطحی درمورد مسایل به این مهمی اظهار نظر کرد، افزود: باید با طرح چنین مسایلی که نیاز به مطالعات و بررسی‌های علمی دارد دقیق‌تر و جدی‌تر برخورد کرد. 22/

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید