امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 16:36:26

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

احمدي‌نژاد در صحن علني مجلس: با هيچ‌كس قهر نمي‌كنم

سه شنبه, 31 خرداد 1390 ساعت 11:06 کدخبر :1610
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاري فارس

رئيس‌جمهور خطاب به نمايندگان مجلس گفت: هر مطلبي كه در مورد من بگوييد من شما را دوست دارم و اگر برخي افراد با من قهر كنند من با كسي قهر نمي‌كنم.

محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور كشورمان امروز (سه‌شنبه) بعد از سخنان موافقان و مخالفان گزينه پيشنهادي براي تصدي وزارت ورزش وجوانان طي سخناني ضمن سپاسگذاري از همه افرادي كه در مورد سجادي اظهار نظر كرده‌اند، اظهار داشت: همه مي‌دانند كه مردمي‌ترين نهاد كشور نهاد ورزش است.

وي افزود: هيئت‌ها، فدراسيون‌ها و حتي كميته ملي المپيك يك نهاد مردمي و برآمده از آراء ورزشكاران و هيئت‌هاست.

رئيس جمهور به شرايط جاري ورزش كشور اشاره كرد و ادامه داد: امروز ورزش ما در يك مرحله بسيار حساسي قرار دارد، ما المپيك را پيش رو داريم كه اين عرصه مانند يك قله است كه حتما بايد جوانان ما آن را فتح كنند.

احمدي‌نژاد با بيان اينكه فرصت كمي وجود دارد براي اينكه جهت حضور در المپيك آماده شويم، افزود: در حال حاضر دو مجموعه ورزش و جوانان با هم ادغام شده است كه بايد به اين مسئله توجه كرد.

وي اين سؤال را مطرح كرد كه چند نفر در كشور وجود دارد كه در هر دو مقوله ورزش و جوانان فعاليت كرده و در هر دوي آنها هم موفق شده باشد بر اين اساس بايد توقعات‌مان را در اين حد تنظيم كنيم.

رئيس جمهور با بيان اينكه همه بايد كمك كنيم تا نهال نوپاي ورزش و جوانان پا بگيرد، افزود: آقاي سجادي از نيروهاي بسيار خوشنام ورزش كشور است، اگر در ورزش كشور بگرديم مي‌بينيم كه مانند آقاي سجادي كم است. وي 14 مدال كسب كرده و داراي تعهد و تجربه و علم و تخصص است.

احمدي‌نژاد اظهار داشت: آقاي سجادي هم اهل تعامل و هم اهل سعه صدر است، يكي از بهترين برادران ما يعني آقاي سجادي مي‌خواهد مسئوليتي را بر عهده بگيرد.

وي گفت:‌ يكي از نمايندگان پرسيد كه آقاي سجادي چه طور مي‌خواهد تمام خواسته‌هاي دو قشر ورزش و جوانان را در سراسر ايران تامين كند؟ آيا واقعا قرار است چنين مسئوليتي بر دوش آقاي سجادي گذاشته شود؟ پس ديگران چه كاره هستند.

رئيس‌جمهور با بيان اينكه همه بايد براي رشد و پيشرفت كمك كنند، گفت: هر مطلبي كه در مورد من بگوييد من شما را دوست دارم و اگر برخي افراد با من قهر كنند من با كسي قهر نمي‌كنم؛ بالاخره كشور ما كشوري آزاد است كه همه در آن سخنان خود را مطرح مي‌كنند.

احمدي‌نژاد اظهار داشت: مي‌خواهم از نمايندگان مجلس خواهش كنم كه اگر كسي به هر دليلي از احمدي‌نژاد دلخوري دارد، آن را تفكيك كند؛ چرا كه مقوله ورزش و جوانان بسيار مهم است.

رئيس جمهور گفت: بايد همه دست به دست هم كمك فكري و معنوي به هم دهيم تا آقاي سجادي بتواند وزارت ورزش و جوانان را با قدرت به جلو ببرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید