امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 22:23:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اختصاصی/

اسامی تعدادی از 10 میلیون خانوار پر درآمد آماده شد

دوشنبه, 10 بهمن 1390 ساعت 13:08 کدخبر :3613
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایرنا

شهرری - دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها از آماده شدن تعدادی از 10 میلیون خانوار پر درآمد برای خود انصرافی از دریافت یارانه ها نهایی شده است.
'محمدرضا فرزین' روز دوشنبه در حاشیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در حرم مطهر امام خمینی (ره) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: هر چند اسامی تعدادی از این افراد آماده شده ولی اطلاعات كلی این طرح هنوز نهایی نشده است.

وی با بیان این كه حذف خانوارهای پردرآمد برای دریافت یارانه بصورت خود انصرافی انجام می شود، گفت: هنوز مكاتباتی با 10 میلیون نفر پردر آمد صورت نگرفته است.

معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: بعد از مكاتبات فرایند این كه چگونه بایستی افراد انصراف بدهند را اعلام می كنیم.

فرزین با بیان آنكه نحوه انصراف افراد متفاوت است، گفت: به عنوان مثال شاید یك نفر بگوید یارانه مرحله دوم را نمی خواهد و یا نفر دیگری انصراف كلی از دریافت یارانه ها را اعلام كند.

وی تصریح كرد: گزینه های متفاوتی در این رابطه وجود دارد كه در قالب فرم های مختلف این مراحل را انجام می دهیم .

معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینكه سه شنبه همین هفته در وزارت كشور جلسه توجیهی با حضور تمام استانداران انجام خواهد شد،‌ ادامه داد: كار اطلاع رسانی این هفته انجام می شود و از هفته بعد فرآیند انجام مكاتبه برای انصراف افراد صورت می گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با اجرای مرحله دوم طرح هدفمند كردن یارانه ها گفت: در حال انجام مطالعات در این خصوص هستیم ولی هنوز در خصوص سناریوهای قیمت و زمان، جمع بندی مشخصی نداریم.

گفتنی است، صبح امروز در آستانه سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه جمعی از معاونین، مدیران عامل بانكها، كاركنان و فرماندهان بسیج وزارت با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی با نثار تاج گل و قرائت فاتحه یاد و خاطر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید