امروزدوشنبه, 03 ارديبهشت 1397-- Monday Apr 23 2018

ساعت 06:31:22

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

سرلشکر جعفری در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد؛

استقرار گروهک پژاک در نقاط موردخواست و اراده ایران

شنبه, 16 مهر 1390 ساعت 10:43 کدخبر :2707
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس: فرمانده کل سپاه با اشاره به نبرد سنگین با گروهک تروریستی پژاک گفت: آنها مجبور شدند در نقاطی فاصله دار از مرز ایران که مورد خواست و اراده ماست مستقر شوند.
خبرگزاری فارس: استقرار گروهک پژاک در نقاط موردخواست و اراده ایران

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، درخصوص آخرین اخبار از مقابله نیروی زمینی سپاه با گروهک تروریستی پژاک در منطقه شمال‌غرب کشور تصریح کرد: این گروهک فکر نمی کرد سپاه پاسداران با چنین عزم راسخ و آمادگی به مقابله با آنها بپردازد.

جعفری افزود: گروهک پژاک به‌دلیل درگیری‌هایی که با ارتش کلاسیکی مثل ارتش ترکیه داشت فکر می‌کرد توان سپاه نیز در همین حد باشد.

وی ادامه داد: از آنجایی که سپاه علاوه بر نبرد کلاسیک، به صورت نامتقارن و چریکی نیز توان مبارزه را دارد، با گروهک پژاک نیز با روش خودشان مقابله شد هرچند در این صحنه نبرد، از تانک، توپ و آتش سلاح های دیگر نیز استفاده شد و آنها فهمیدند ما توان حضور در هرکجا که اراده کنیم، داریم.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: پس از این نبردها بود که آنها در نقاط فاصله‌دار با مرز جمهوری اسلامی ایران یعنی آنجا که اراده و خواست ما بود مسقر شدند و می توان گفت که به برکت خون شهدایی که در این منطقه ریخته شد، امروز کردستان از امنیتی حتی بهتر از استانهای مرکزی کشور برخوردار است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید