امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 15:31:05

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

آقا تهرانی:

اصحاب رسانه در شغل خود فقیه باشند/ مشروعیت نظام به ولایت فقیه است

شنبه, 28 خرداد 1390 ساعت 13:28 کدخبر :1546
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

اصفهان - خبرگزاری مهر: عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه‌ها، اصحاب رسانه و خبرنگاران باید در کار خود فقیه باشند و یا اگر نیستند از افراد آگاه مشورت گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی شامگاه جمعه در نشست اصحاب رسانه اصفهان افزود: رسانه باید در تبعیت به مردم صداقت و صراحت داشته باشد، البته راست گفتن واجب نیست اما دروغ گفتن حرام است زیرا برخی مواقع با بیان برخی موضوعات دشمن از آن سوء استفاده می‌کند و یا گاهی مواقع راست گفتن باعث غیبت می‌شود.

آقای تهرانی اظهار داشت: انتظار مردم از شما اصحاب رسانه صداقت است و شما باید صداقت عملیاتی داشته باشید.

اصحاب رسانه نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی ساکت نباشند

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: نسبت به دستاوردهای انقلاب ما تعهد داریم.

آقا تهرانی افزود: شعارهایی که در انقلاب اسلامی مطرح شد باید حفظ شود و در این عرصه باید دشمن شناسی داشته باشیم.

مشروعیت نظام به ولایت فقیه است

وی در ادامه سخنان خود گفت: برخی افراد ساده از کنار ولایت فقیه گذر می‌کنند که این موضوع اشتباه است زیرا  نظام ما به ولایت فقیه است چرا که به طور مثال اگر ایشان رئیس جمهور را تنفیذ نکند رئیس جمهور رئیس جمهور نیست.

این عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ولایت زیر مجموعه توحید است ادامه داد: هیچکس نمی‌تواند آزادی انسان را جزخالق آزادی محدود کند.

تعلق به غیر ولایت تعلق به غیر خداست

آقا تهرانی در ادامه سخنان خود به آفات موجود درکار رسانه‌ای اشاره کرد و گفت: یکی از این آفات آفت تعلق است و بزرگترین آفت نیز تعلق به غیر ولایت خداست و هر چه هست باید وابستگی به حق باشد چرا که غیر آن کار را خراب می‌کند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: اصحاب رسانه باید در کار خود نیت درست داشته باشند و از طرف دیگر موضوعات را درست بیان کنند.

آقا تهرانی اظهار داشت: اگر این مسائل درست رعایت شود ابلاغ و تبلیغ یک عبادت است، عبادتی بس بالا چرا که این موضوع باعث بصیرت مردم می‌شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید