امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 10:41:07

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اعلام اسامی بدهکاران بانکی در صورت عدم پرداخت معوقات

چهارشنبه, 14 اردیبهشت 1390 ساعت 13:13 کدخبر :1047
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

 

بختياري در حاشيه جلسه هيئت دولت ‌خبر داد؛

اعلام اسامي بدهكاران بانكي در صورت عدم پرداخت معوقات

خبرگزاري فارس: وزير دادگستري تأكيد كرد: چنانچه مشكل بدهكاران بانكي حل نشود و معوقات خود را نپردازند، نام آنها اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس، سيدمرتضي بختياري در حاشيه جلسه‌ امروز هيئت وزيران در جمع خبرنگاران درباره پرونده‌ 65 بدهكار كلان بانكي متذكر شد كه "توضيحات لازم در اين خصوص را علي آقامحمدي سخنگوي ستاد هماهنگي مبارزه با مفاسد اقتصادي اعلام مي‌كند ".

وي در عين حال خاطر‌نشان كرد: در مورد حدود 20 نفر از بدهكاران بانكي مشكلات‌شان حل و روند قانوني طي شده و در مورد تعدادي ديگر نيز تلاش‌هايي در حال صورت گرفتن است كه مشكل حل شود و اگر حل نشد و معوقات خود را نپردازند، اسامي آنها اعلام مي‌شود.

وزير دادگستري در بخش ديگري از گفت‌وگوي خود با خبرنگاران اظهار داشت: در بودجه‌ سال 90 تسهيلاتي قرض ‌الحسنه براي كمك به زندانياني كه محكوم به ديه هستند و نمي‌توانند ديه را بپردازند، يا كساني كه به دليل مسائل مالي غير از كلاهبرداري در زندان به سر مي‌برند، اختصاص داده شده است.

بختياري در پايان متذكر شد كه "اين رويه در گذشته نيز وجود داشته اما رقم آن در بودجه‌ امسال نسبت به سال گذشته بيشتر شده است ".

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید