امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 20:34:50

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

احمدی مقدم در پاسخ به مهر:

افزایش 3 برابری کشفیات ادوات ماهواره/ چهره خانه‌ها از ماهواره پاک شد

دوشنبه, 06 تیر 1390 ساعت 12:22 کدخبر :1681
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه در سه ماهه نخست سال جاری شاهد افزایش سه برابری کشفیات ادوات ماهواره بودیم گفت: پس از برخورد پلیس چهره 90 درصد خانه ها از دیش و تجهیزات گیرنده ماهواره پاک شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل احمدی مقدم دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح مرکز تربیت سگهای مواد یاب در جمع خبرنگاران در پاسخ به مهر گفت: به جز دیش مابقی ادوات ماهواره در خارج از کشور تولید می شود. پلیس جدیت لازم را برای برخورد با تولید کنندگان و توزیع کنندگان دیش دارد. همچنین با نصب کنندگان ماهواره به شدت برخورد می کند.

وی ادامه داد: در مواردی که مردم جدیت برخورد پلیس را مشاهده کرده اند همکاری لازم را با ماموران انجام می دهند. پس از برخورد پلیس چهره 90 درصد خانه ها از دیش و تجهیزات گیرنده ماهواره پاک شده است.

اسماعیلی مقدم با اشاره به نقش رسانه ها و صدا و سیما در فرهنگ سازی تصریح کرد: اگر چه برخورد سلبی و قهری با ماهواره لازم است اما پوشش رسانه ای و فرهنگ سازی در کاهش گرایش مردم به ماهواره موثر است.

فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد میزان کشف مواد مخدر توسط سگ ها گفت: اگرچه مقدار کشفیات سگ ها زیاد نیست اما تعداد آنها زیاد است. با انتقال سگ ها به سایر شهرستان ها آموزش لازم به استانها در این زمینه داده می شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید