امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 20:55:33

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 03:03:37

افشاگری نماینده بوشهر درباره قهر 11 روزه رئیس جمهور و اقدامات مشایی

جمعه, 27 خرداد 1390 ساعت 07:58 کدخبر :1513
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : bona.ir

در نشست نماینده بوشهر،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی که در مسجد قائم برگزار شد، غلامعلی میگلی نژاد در جمع شهروندان بوشهری با اشاره به تنشهای بوجود آمده در تشکیلات مدیریتی کشور،با افشاء برخی از اقدامات اخیر جریان انحرافی، مطالبی عجیب را عنوان کرد و گفت: نظام تاکنون هزینه های بسیاری داده بیش از این نمی توانیم ادامه دهیم.

سخنان میگلی نژاد در خصوص شرایط احمدی نژاد جهت ادامه کارش به عنوان رئیس جمهور به شرح ذیل است:

احمدی نژاد 11 روز قهر کرده بود و دولت را به امان خدا رها کرد و پس از آن به دفتر مقام معظم رهبری رفت و حرفهائی زد که در تاریخ این انقلاب نبوده است.

وی در خصوص برخی شرایط جریان انحرافی گفت :مقام معظم رهبری نیز همچون گذشته با هوشمندی و درایت خود، 4 شرط اعلام شده را رد کرد و خطاب به  وی گفت: هیچ یک از این شرط ها را نمی پذیرم و بروید به کارتان ادامه دهید.

هنگامی که احمدی نژاد در حال ترک کردن بیت رهبری بود، شخصی به وی گفت: می دانی داری با این کارهایت مقابل نظام و رهبری این انقلاب ایستادگی می کنی؟احمدی نژاد با لحن تندی پاسخ داد: بنده می دانم دارم چگونه عمل می کنم، حالا شما ادامه دهید ببینید من متضرر می شوم یا شما ...

در بحث عزل نابجای آقای مصلحی و در آن اوضاع و احوال، ما 12 ساعت کاری مان در مجلس شورای اسلامی، موضوع جلسه نداشتیم و به صورت گروه های چند نفره گرد هر میز نشسته بودیم و راجع به این اتفاقات گفتگو می کردیم.از سوئی منتظر حکم رهبری بودیم و از سوی دیگر به این فکر می کردیم که دولت می خواهد تا کجا پیش برود.مجلسی ها به شدت مردد بودند.

رحیم مشائی به همراه احمدزاده استاندار فارس تمام کار خود را تعطیل کرده بودند و از طریق تماسهائی پیاپی با استانداران طوماری را نوشتند که نهایتاً به امضاء تنها 13 استاندار رسید که متأسفانه جهانبخش استاندار بوشهر نیز یکی از آنها بود.

نظام تاکنون هزینه های بسیاری برای احمدی نژاد داده بیش از این نمی توانیم ادامه دهیم.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 معترض اعتراض 28 خرداد 1390 ساعت 15:52
لااقل مرجع خبر رابنویسید؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید