امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 06:42:03

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امیدی به تکمیل ورزشگاه نقش جهان تا پنج سال آینده نیست

دوشنبه, 14 شهریور 1390 ساعت 20:16 کدخبر :2331
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

اصفهان - خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با ادامه روند کندی که در اجرای ورزشگاه نقش جهان وجود دارد و نبود اعتبار لازم برای این طرح، نمی‌توان تا پنج سال آینده هم به تکمیل این پروژه امیدی داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس حاج رسولیها پیش از ظهر دوشنبه در جلسه علنی شورای شهر در ارتباط با ورزشگاه نقش جهان بیان داشت: این طرح یکی از نیازهای اساسی شهر اصفهان محسوب می‌شود که زمان تکمیل آن مشخص نیست.

وی تصریح کرد: با ادامه روند کندی که در اجرای ورزشگاه نقش جهان اعمال می‌شود و نبود اعتبار لازم برای این طرح نمی‌توان تا پنج سال آینده هم به تکمیل این پروژه امیدی داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان یادآور شد: در صورتیکه ۴۰ میلیارد تومان در سال ۹۱ برای این طرح در نظر گرفته شود می‌توان به تکمیل این پروژه دل خوش کرد.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت تشکیل سازمان سرمایه گذاری در شهرداری گفت: از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در برنامه‌های مدیریت شهری استقبال می‌کنیم.

حاج رسولیها با اشاره به اینکه در حال حاضر هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی در شهر در دست اقدام است، افزود: با تشکیل سازمان مزبور و سرمایه در بخشهای مختلف می‌توان بخشی از درآمد شهر را از طریق این سازمان مهیا کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مدیران استان و نمایندگان مجلس نباید اجازه دهند حق اصفهان پایمال شود، تصریح کرد: اصفهان از لحاظ اختصاص بودجه در رتبه‌های آخر در میان استانهای کشور قرار دارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید