امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 00:02:39

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اختصاصی/

اینترنت پرسرعت با مودم جیبی برای نخستین بار در ایران عرضه شد

چهارشنبه, 11 آبان 1390 ساعت 12:26 کدخبر :2972
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایرنا

تهران - اینترنت پر سرعت با مودم جیبی برای نخستین بار در ایران عرضه شد و كاربران اینترنت از این پس می توانند با تهیه یك مودم جیبی به اندازه گوشی تلفن همراه در اكثر نقاط شهر به اینترنت وصل شوند.

مدیر روابط عمومی شركت ارتباطات مبین نت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، ضمن اعلام این خبر ، گفت: مودم جیبی، یك مودم همراه است كه افراد می توانند در سفر همراه خود داشته و در تمامی شهرهای تحت پوشش مبین نت نیز (كه بزودی به بیش از صد شهر خواهد رسید) از آن استفاده كنند .

'محمد چهرقانی' افزود: این مودم دارای باطری مناسب با طول زمان شارژ اتصال دائم سه ساعت است و با روشن كردن مودم جیبی ابتدا مودم به جستجوی شبكه وایمكس می پردازد و پس از روشن شدن و ثابت ماندن چراغ وایمكس WiMAX می توان اطمینان حاصل كرد كه پوشش در آن نقطه مناسب است.

وی افزود: كاربران می توانند با استفاده از رایانه، نوت بوك، تلفن همراه، تبلت و یا هر وسیله دیگر كه امكان ارتباط با اینترنت بصورت بی سیم را داشته باشد، از این مودم استفاده كنند.

به گفته ی چهرقانی ، اینترنت با مودم جیبی وسیله مناسبی برای خبرنگاران است كه نیاز دارند از محل های مختلف به اینترنت وصل شوند.

وی افزود: مشابه تلفن های همراه كه در برخی نقاط امكان آنتن دهی وجود ندارد، مودم جیبی نیز در برخی مناطق شهر امكان برقراری ارتباط با شبكه وایمكس مبین نت را ندارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید