امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 09:41:15

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

باجول در گفتگو با مهر:

بازیافت پسماند‌های الکترونیکی در اصفهان در حال نهادینه شدن است

دوشنبه, 02 مرداد 1391 ساعت 10:25 کدخبر :4327
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

اصفهان €“ خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان بازیافت و نظارت بر مواد زائد شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان از ابتدای سال جاری آموزش€Œهای لازم را در راستای ضرورت پسماند€Œهای الکترونیکی به شهروندان ارائه می€Œکند و با توجه به این موضوع بازیافت پسماند€Œهای الکترونیکی در اصفهان در حال نهادینه شدن است.

تیمور باجول در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهرداری€Œها تنها متولی جمع€Œآوری و بازیافت پسماند€Œهای شهری هستند و هیچ وظیفه€Œای در مقابل بازیافت پسماند€Œهای دیگر اعم از پسماند€Œهای صنعتی، پزشکی و ویژه ندارند.

وی با بیان اینکه در سال جاری جمع€Œآوری پسماند€Œهای الکترونیکی نیز در دستور کار شهرداری اصفهان نیز قرار گرفته است، ادامه داد: از ابتدای سال جاری شهرداری اصفهان برای کاهش مشکلات ناشی از پسماند€Œهای پزشکی در سطح شهر نسبت به جمع€Œآوری این پسماند€Œها نیز اقدام کرده است.

مدیرعامل سازمان بازیافت و نظارت بر مواد زائد شهرداری اصفهان بیان داشت: شهرداری اصفهان از ابتدای سال جاری آموزش€Œهای لازم را در راستای ضرورت پسماند€Œهای الکترونیکی به شهروندان ارائه می€Œکند و با توجه به این موضوع بازیافت پسماند€Œهای الکترونیکی در اصفهان در حال نهادینه شدن است.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه شهرداری اصفهان به دنبال بهداشت و حفظ سلامت و زیبایی شهر است، اضافه کرد: محیط زیست و سلامت شهروندان نباید به دنبال وجود پسماند€Œهای الکترونیکی به عنوان پسماند€Œهای ویژه با خطرات بسیاری مواجه شود.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید