امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 20:00:11

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان:

با پرداخت الکترونیک نرخ کرایه ها عادلانه تر می شود

دوشنبه, 02 مرداد 1391 ساعت 10:21 کدخبر :4321
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: با اجرایی شدن پرداخت الکترونیکی متناسب با مصرف سوخت و تعیین شدن مسیر ها نرخ کرایه‌ تاکسی ها عادلانه‌تر می‌شود.

به گزارش ایمنا، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان این که برخی از رانندگان تاکسی از نا عادلانه بودن نرخ کرایه‌ها در بعضی از مسیرهای طولانی گله دارند گفت: در بحث کرایه مسیرهای مختلف، کار کارشناسی انجام شده است و این که در مسیرهای طولانی باید کرایه‌ها بیشتر باشد درست نیست چرا که مسیرهای پر ترافیک شهری استهلاک بیشتری برای تاکسی‌ها به وجود می‌آورد.
علیرضا تاجمیر ریاحی با اشاره به این که در مسیرهای طولانی این استهلاک کمتر است اظهار داشت: با اجرایی شدن پرداخت‌های الکترونیک که متناسب بودن مصرف سوخت که مسیر کرایه‌ها را تعیین می‌کند این مشکل بر طرف می شود و مشکل پول خرد  رفع می گردد.
وی افزود: باتوجه به اين كه در سال جديد تا به حال هيچ گونه افزايشي براي نرخ كرايه تاكسي ها به اين سازمان ابلاغ نگرديده با رانندگاني كه بصورت خود سرانه نسبت به دريافت كرايه اضافي، تحت هر عنواني اقدام نمايند، بصورت قاطع برخورد خواهد شد.
مديرعامل سازمان تاكسي راني شهرداري اصفهان همچنین اضافه کرد:گشتهاي خودرويي و بازرسان اين سازمان در سطح شهر فعاليت تاكسي ها را رصد نموده و از فعاليت متخلفان جلوگيري خواهند نمود./19
Share/Save/Bookmark

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید