امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 00:08:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بدون شرح/ معاون پارلماني رئيس جمهور در پنج نما

شنبه, 05 شهریور 1390 ساعت 08:46 کدخبر :2252
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : الف

نماي اول: محمدرضا ميرتاج‌الديني نماينده تيريز (16آبان 1387): تعطيلات رسمي در كشور ما نسبت به ديگر كشورها بسيار زياد است و مجلس با بررسي اين طرح به دنبال كاهش تعطيلات غيرضروري در كشور است.

http://www.tajoddini.com/index.php?option=com_content&task=view&id=595&Itemid=9

نماي دوم: محمدرضا ميرتاج‌الديني نماينده تيريز (3شهريور 1388): اقدام دولت براي كاهش ساعات كار ادارات در ماه رمضان چند سال است كه از سوي دولت انجام مي‌گيرد و مجلس هم ضمن مخالفت با اين موضوع، اعلام كرده است كاهش ساعات اداري در طول يك ماه خلاف قانون است.

نماي سوم: خبرگزاري ها (26 آبان 1388): محمود احمدي نژاد محمدرضا ميرتاج الديني را به عنوان معاون رييس جمهور در امور مجلس منصوب كرد.

نماي كمكي: احمدی‌نژاد در جمع روساي آموزش و پرورش (4مرداد 1390): ما عده‌ای را مامور کردیم که گزارشی از میزان تعطیلات کشورهای دیگر نیز تهیه کرده و مقایسه‌ای با تعطیلات خود داشته باشیم. در گزارشی که از این موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد کمترین میزان تعطیلات متعلق به کشوری بود که هم اکنون در خلیج عدن قرار داشته و با مشکلات بسیاری روبرو است و پس از آن کمترین تعطیلات در ایران وجود دارد.

برخی می‌گفتند دولت نهم و دهم تعطیلات زیادی را به کشور تحمیل کرده است و با محاسبات غلطی آن را عاملی برای زیان دیدن کشور اعلام می‌کردند ولی باید گفت مگر کار به ساعات طولانی ارتباط دارد.

تجربه ما نشان می‌دهد که وقتی دو تا سه ساعت از ساعات کاری در ماه رمضان کاهش می‌یابد بازدهی افراد در ادارات افزایش می‌یابد.

نماي چهارم: محمدرضا ميرتاج‌الديني معاون پارلماني رييس‌جمهور (3 شهريور 1389): دولت از افزايش تعطيلات عيد فطر استقبال مي‌كند، همانطور كه معتقد به كاهش ساعت كاري در ماه مبارك رمضان است.

نماي پنجم: محمدرضا ميرتاج‌الديني معاون پارلماني رئيس جمهور (24مرداد1390): افزایش تعطیلی عید سعید فطر باعث افزایش وحدت ملی و حتی فراملی می شود. اگر مجلس تعطیلی عید فطر را افزایش ندهد، دولت اقدام می‌کند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید