امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 18:42:33

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

رییس مجلس خبرگان رهبری:

تجلیل از استاد پرورش تجلیل از یک نسل فرهنگی مبارز است

پنجشنبه, 28 مهر 1390 ساعت 11:11 کدخبر :2865
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: تجلیل از برادر فاضل و بزرگوارمان استاد سید اکبر پرورش تجلیل از یک نسل فرهنگی مبارزو مجاهد است که در دوران ستمشاهی نقش مهمی در راهپیمایی دیگر اصناف و اقشار متدین و مبارز در تحکیم وحدت اصناف فرهنگی، دانش آموز، دانشجو و پرورش و تربیت آنان در خط مستقیم و نورانی نهضت حضرت امام خمینی (ره) و پشت سر روحانیت متعهد و علمای ربانی ادا کرده است.

به گزارش ایمنا پیام ریاست محترم مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله مهدوی کنی در آیین نکوداشت استاد سید اکبر پرورش قرائت شد. متن پیام بدین شرح است:
«تکریم و بزرگداشت بزرگان و پیشکسوتان و صالحین هر عرصه و قوم و جمعیتی، بزرگداشت و تفظیم مکارم و بزرگی ها و دعوت نسل های جدید بر معالی اخلاق و عمل صالح و مصداق «کونوا دعاه الناس بغیر السنتکم» است. در تجلیل و بزرگداشت و توصیف ده ها سال مبارزه با طاغوت، خدمات فرهنگی تربیتی و مجاهد تبلیغی و خدمت در سنگرهای حساس نظام مقدس جمهوری اسلامی می توان ساعت ها و روزها بحث و استدلال کرد و می توان تنها با اشاره به یکی از مصادیق برجسته آن کارهای روزها بحث و استدلال را انجام داد.
تجلیل از برادر فاضل و بزرگوارمان استاد سید اکبر پرورش تجلیل از یک نسل فرهنگی مبارزو مجاهد است که در دوران ستمشاهی نقش مهمی در راهپیمایی دیگر اصناف و اقشار متدین و مبارز در تحکیم وحدت اصناف فرهنگی، دانش آموز، دانشجو و پرورش و تربیت آنان در خط مستقیم و نورانی نهضت حضرت امام خمینی (ره) و پشت سر روحانیت متعهد و علمای ربانی ادا کرده است.
معلم فرهیخته ای که سیل خروشان شاگردانش در مدرسه، خیابان، بازار و دانشگاه را با قرآن و عترت و ولایت و صبر و شهادت آشنا کرد و در هر سنگری به او تکلیف شد از وزارت ، وکالت، مجلس و سنگرهای دفاعی و همراهی با بزرگان طراز اول نظام در خدمت بزرگانی چون شهیدان والامقام مطهری، بهشتی، رجایی و باهنر و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای دامت برکاته و دیگر اعاظم انجام وظیفه نمود.
خداوند متعال این معلم نمونه و خدمتگزار بزرگ انقلاب و مبارز را در کنف حمایت اجداد طاهرینش علیهم السلام از هر بلا و آفتی حفظ بفرماید و عافیت و حسن عاقبت مرحمت فرماید و نسل های جدید ما را در راه تسلیم قرآن و ولایت اهل البیت علیهم السلام ثابت قدم و استوار بدارد.»

محمد رضا مهدوی کنی

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید