امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 11:43:45

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تصمیم تلوزیون برای پخش دوباره 90

دوشنبه, 06 تیر 1390 ساعت 12:29 کدخبر :1690
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : الف

ناكامي تيم ملي اميد در رقابت با تيم عراق و 40 ساله شدن حسرت صعود به المپيك، تلويزيون را اين روزها واداشته كه برغم اتمام «نود»، براي پخش يك قسمت ديگر از اين برنامه تصميم بگيرند.

به گزارش ايسنا، آخرين قسمت از سري دوازدهم برنامه‌ «نود» در هفته‌ي گذشته با خداحافظي موقت عادل فردوسي پور از بينندگان اين برنامه ورزشي همراه بود؛ اين در حالي است كه اتفاقات اخير در فوتبال احتمال اضافه شدن قسمتي ديگر به برنامه‌ي «نود» را قوت بخشيده است.

در پي ناكامي تيم ملي اميد در مسابقه برابر عراق و 40 ساله شدن حسرت صعود به المپيك، اين احتمال وجود دارد كه برنامه «نود» اين موضوع را به بحث بگذارد. تاكنون خبر رسمي در خصوص پخش «نود» اعلام نشده است و گفته مي‌شود مديران شبكه سه سيما همچنان در حال تصميم‌گيري در خصوص پخش اين برنامه هستند كه پخش آن مستلزم بر هم ريختن جدول پخش و حذف چند برنامه است.

بر اساس اين گزارش، چهارم اسفند 89 كنفدراسيون فوتبال آسيا در نامه‌اي به فدراسيون ايران اعلام كرده بود كه كمال كاميابي‌نيا دو اخطاره است و نمي‌تواند در بازي با ايران برابر عراق بازي كند اما نه تنها اين نامه در فدراسيون فوتبال گم شد بلكه موضوع به كادر فني تيم اميد هم اطلاع داده نشد؛ تا در بازي رفت منصوريان در دقيقه 89 كاميابي‌نيا را وارد زمين كرد و همين موضوع باعث شد تا ايران به دليل استفاده از بازيكن دو اخطاره سه بر صفر بازنده اعلام شود.

آخرين قسمت از برنامه «نود» با اجرا و تهيه‌كنندگي عادل فردوسي‌پور، دوشنبه ـ23 خرداد ماه ـ پخش شد و يكي از طولاني‌ترين قسمت‌ها را شامل مي‌شد كه تا حوالي اذان صبح به طول انجاميد.

عادل فردوسي‌پور كه اجراي «نود» را در دوازدهمين سال متوالي تجربه مي‌كند، در آخرين قسمت از اين برنامه اعلام كرد كه «نود» تا آغاز مسابقات ليگ يازدهم ـ مرداد ماه ـ پخش نمي‌شود و بر اين اساس حدود يك ماه و نيم «نود» تعطيل است.

او همچنين از بينندگان «نود» خواست كه هرگونه پيشنهاد يا انتقاد درباره‌ي دكور برنامه، ووله‌ها و بخش‌هاي گرافيكي را از طريق سايت «نود» در اختيار سازندگان قرار دهند.

فردوسي‌پور در آخرين برنامه از نود همچنين به شوخي خطاب به مديران شبكه سه گفت كه اين آخرين قسمت از برنامه «نود» در ليگ دهم است و ما مي‌رويم و يكي ـ دو ماه از دست ما راحت خواهيد بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید