امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 16:41:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تعبیر تند خسرو معتضد درباره خاله شادونه

چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1391 ساعت 10:26 کدخبر :4094
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرارو

خسرو معتضد در یادداشتی در روزنامه قدس نوشت:

نبود تفریحات و سرگرمی ها در کشور سبب می شود یک مجری زن برنامه های کودک تلویزیون که تنها هنر او این است که صدایش را ریز و زیر و میو میو می کند و من هیچ هنر خاصی در هنرنمایی ایشان ندیده ام و حتی یک دستور درست و حسابی به کودکان نمی دهد که مثلاً دست خود را پس از رفتن به آبریزگاه بشویید یا دهانتان را پس از غذا خوردن یا هنگام صبح مسواک بزنید.

وقتی به خرمدره می رود «شو» اجرا کند برگزارکنندگان این برنامه از فرط آزمندی به جای 3000 صندلی برای 4000 صندلی بلیت گران بفروشند و کودکان نازنین مردم را در یک محوطه تنگ گرد آورند و در نهایت نادانی و جهالت و بی رحمی حتی اجازه ندهند پهلوی مادرهایشان بنشینند!

...من وقتی شرح حال کودکان مقتول و مصدوم را خواندم مرتعش شدم. نوگلان زیبا و نوشکفته و دوست داشتنی که در سراسر جهان مورد علاقه و احترام مردم اند در اینجا یا مورد آزارهای سادیستی قرار می گیرند یا خاله شادونه که من نمی دانم ایشان چه هنری جز نازک کردن صدای خود دارد و وقتی به ولایتی می رود که در آنجا هیچ وسیله سرگرمی و تفریح و تفرجی برای کودکان وجود ندارد و با به جا گذاشتن چندین قربانی که من مطمئن هستم نفرین آنان و مادرهایشان دامان عوامل این حادثه را خواهد گرفت.

مگر زبان این خانم که می گوید و در مقام دفاع از خود دلیل می آورد که پس از پایان برنامه این حادثه رخ داد لال بود که قبل از آنکه تشریفش را ببرد با همان شیرین زبانی و صدای نازک خود (گویا از فرصتی که تلویزیون در اختیارش گذاشته حسن استفاده می کند، تور ایرانگردی گذاشته. قرار است شهر به شهر ایران برود و...)

آری با همان شیرین زبانی خود که به نظر من بسیار بی مزه است و تکراری و به سن و سال ایشان هم نمی خورد، به بچه ها می گفت: «نازنینان من، سرجایتان بمانید و یکی یکی از سالن خارج شوید.»

یا به متصدیان سالن دستور می داد همه درهای سالن را باز کنید و مراقبت نمایید بچه ها به مادرهایشان ملحق شوند. خیر این کار را نکردند، چون عجله داشتند زودتر به گروه بپیوندند و حق و حقوق بابت شو و شیرین زبانی را مطالبه کنند. واقعاً که این پول لعنتی، چه ها که نمی کند.

...من از این خانم و نیز مدیر برگزاری این مراسم می پرسم: ناخدای هر کشتی وظیفه وجدانی دارد هر گاه کشتی در آستانه غرق شدن قرار گرفت تا تخلیه تمام نفرها در کشتی بماند. شما که به نامتان 4000 موجود مظلوم و بی گناه را گردآوردند و با اداره بد سالن باعث مرگ آنان شدند زبانتان مشکلی داشت؟ چرا به بچه ها تذکر ندادید، آرام و بانظم سالن را ترک کنند و به مادران خود ملحق شوند؟

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#7 +1 salman3 30 خرداد 1391 ساعت 16:26
آقای معتضد
شما در مورد مسائل تاریخی هم همین گونه یک طرفه به قاضی می روید؟؟
متاسفم برایتان
نقل قول
 
 
#6 0 haj hashemi 07 خرداد 1391 ساعت 11:49
aghaye saeed nezhad mage moghtazet adam nist?unam ehsasat dare.unam mibine.mano shoma k nmitunim tu ruzname titr bezqani.mitunim؟...
نقل قول
 
 
#5 0 عموتقی 05 خرداد 1391 ساعت 17:55
همین برنامه با همین کیفیت توسط همین مجری با بلیط گران قرار بود در شهر خودمان سده انجام شود و معلمین مدرسه تربیت و ادب نیز تبلیغات زیادی برای آن در بین دانش آموزان می کردند کاش این اتفاق تلخ در خرمدره نمی افتاد وکاش برنامه سده به روش دیگری کنسل می شد ولی مطمئن هستم اگر مجری بی کفایت برنامه بعد از آن حادثه تلخ خرمدره به سده می آمدباز مسئولین شهر بدون توجه به حادثه مذکور برنامه را اجرا می کردند
نقل قول
 
 
#4 0 سعید نژاد 01 خرداد 1391 ساعت 09:17
ای کاش می دانستیم آقای معتضد سر پیاز است یا ته پیاز؟! به نظرم من او حق دارد فقط درمورد وقایع تاریخی علنا نظر بدهد.
نقل قول
 
 
#3 0 چرا؟ 01 خرداد 1391 ساعت 09:16
سه بچه زیر دست و پا مردن ولی مسئولین ما انگار نه انگار. اگه تو فلان کشور عربی یه نفر بمیره از صبح تا شب میگن. تسلیت هم پشت تسلیت به مردم شهیدپرور اون کشور!
نقل قول
 
 
#2 0 آقا محمدی 01 خرداد 1391 ساعت 08:54
چرا خود صدا و سیما این حادثه را اعلام نکرد؟ پس رسالتش چه شد؟ ترسید به منافعش ضرر برسد؟
نقل قول
 
 
#1 0 مردمی محمد 30 اردیبهشت 1391 ساعت 16:31
واقعا حرف بجایی زده . این بیچارگی ما مردم را میرساند که این برنامه یخ را جالب وجذاب میبینیم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید