امروزچهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397-- Wednesday Apr 25 2018

ساعت 14:57:03

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان:

توسعه دهندگان شهرک محمود آباد از آلودگی اصفهان خبر ندارند؟

شنبه, 27 خرداد 1391 ساعت 19:53 کدخبر :4147
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری ایمنا

خبرگزاری ایمنا: رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به توسعه شهرک محمودآباد اظهار داشت: واقعا کسانی که می خواهند شهرک صنعتی محمود آباد را توسعه دهند از وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان اطلاع ندارند؟

به گزارش ایمنا، سردار کریم نصر اصفهانی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: مدیریت شهری اصفهان با هر گونه گسترش شهرك هاي صنعتي از جمله شهرك صنعتي محمودآباد در حريم شهر اصفهان، به شدت مخالف بوده است.
وی با بیان این که مدیریت شهری برای جلوگیری از توسعه پالایشگاه ایستادگی کرد و نگذاشت توسعه ای صورت گیرد، تصریح کرد: با توجه به آلودگي شديد هوا در اين كلانشهر، اصفهان ديگر ظرفيت توسعه و يا استقرار صنايع آلاينده را ندارد.
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به خشکی دوباره زاینده رود افزود: خشکی زاینده رود تاثیر زیادی بر آلودگی هوای شهر و روحیه شهروندان اصفهانی دارد.
سردار نصر اصفهانی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به نزدیک شدن به ماه تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان اظهار داشت: در این راستا لازم است برای برنامه ریزی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان از ظرفیت فضاهای تفریحی همچون ناژوان، صفه، باغ غدیر ، مراکز فرهنگی و مجموعه های ورزشی استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان همت همه جانبه ارگانها و دستگاههای مربوطه را می طلبد بنابراین لازم است در این خصوص برنامه ریزی شود./۷

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید