امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 03:58:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

استاندار تهران خبر داد:

توصيه رئيس‌جمهور براي رفع دغدغه‌هاي مردم در هدفمندي يارانه‌ها

جمعه, 09 اردیبهشت 1390 ساعت 14:42 کدخبر :967
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاري فارس: استاندار تهران با تكذيب شايعه توقف اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها از توصيه رئيس جمهور براي بررسي مشكلات و دغدغه هاي مردم در اجراي اين قانون خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از سازمان امور اقتصادي و دارايي تهران، مرتضي تمدن در جريان پنجاه و پنجمين سفر شهرستاني خود به پاكدشت افزود: برخي از مردم در طول اجراي اين قانون، مشكلات و دغدغه هاي احتمالي دارند كه نيازمند بررسي و پيگيري مسئولان است.
وي تأكيد كرد: دغدغه مهم رئيس جمهور و مسئولان ارشد كشور و استان ها، اجراي خوب و بهينه اين قانون است تا مردم ايران، رضايت خاطر يافته و اثرات مثبت قانون هدفمندسازي يارانه ها را بچشند.
استاندار تهران در خصوص شايعات مطرح شده در خصوص توقف اجراي اين قانون نيز اظهار داشت: قانون هدفمندسازي يارانه ها با قوت ادامه مي يابد و ادعاي توقف آن شايعه‌اي بيش نيست.
وي ادامه داد: نقطه عطف اجراي قانون هدفمندي يارانه ها، مشاركت و همراهي مردم است و به همين دليل،‌ مردم استان تهران در مراحل مختلف اجراي اين قانون، به خوبي همراهي و كمك كردند.
تمدن افزود: ممكن است اجراي هر قانوني مانند قانون بزرگ هدفمندسازي يارانه ها، در آغاز با برخي فراز و فرودها و كاستي ها همراه باشد زيرا قرار است فكر، روش و سنتي كه سالهاي طولاني در متن جامعه نهادينه شده، تغيير يابد.
وي تأكيد كرد: اجراي قانون هدفمندي يارانه ها در سال 1390 مسير پرشتاب تر و بهتري را نسبت به گذشته طي خواهد كرد و با همراهي خوب مردم استان تهران در ادامه مسير و با توجه به هدفگذاري سال 90 به عنوان سال جهاد اقتصادي، مردم روند بهتري را شاهد خواهند بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید