امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 00:27:59

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

با صدور اطلاعیه ای اعلام شد:

توضیحات دادستانی تهران در مورد پرونده فائزه هاشمی و میثم نیلی

شنبه, 30 مهر 1390 ساعت 14:12 کدخبر :2877
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

دادستانی تهران در اطلاعیه‌ای با اعلام اینکه رسیدگی به پرونده‌ها بر اساس قانون و مقررات انجام می‌شود در مورد وضعیت پرونده فائزه هاشمی و میثم نیلی توضیحاتی ارائه داده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، دادستانی تهران با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد دادستانی تهران در رسیدگی به پرونده های مطروحه بر اساس مقررات و قوانین اقدام می کند.

در این اطلاعیه آمده است: اخیرا یکی از انجمنهای دانشجویی با انتشار بیانیه ای نسبت به آن‌چه که آن‌را تاخیر در رسیدگی به پرونده اتهامی یکی از عوامل جریان فتنه سال 1388 نامیده، اعتراض کرده است که جهت تنویر افکار عمومی، مراتب ذیل اعلام می شود:

1 – پرونده اتهامی خانم فائزه هاشمی در یکی از شعب بازپرسی دادسرای تهران مورد رسیدگی قرار گرفته و به دادگاه ارسال شده است. دادگاه نیز حسب مقررات و قوانین موجود نسبت به موضوع رسیدگی خواهد کرد. ذکر این نکته نیز ضروری است که استمهال از اختیارات محاکم است.

2 – در خصوص متهم میثم نیلی نیز نامبرده پس از درج مطالبی در سایت رجانیوز به دادسرا احضار و همانند سایر متهمان برای وی قرار تامین صادر گردیده و باید در پرونده اتهامی پاسخگو باشد.

از سوی دیگر هر چند برای نامبرده قرار بازداشت از سوی مرجع قضایی صادر نشده بود اما ترک دادسرا و شعبه بازپرسی از سوی متهم بدون اذن مقام قضایی مشکلاتی را در رسیدگی به پرونده برای متهم مذکور ایجاد کرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید