امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 18:49:34

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

پس از پیروزی مقابل عمان

تیلور: هنوز در شوک شکست مقابل ایران هستیم/باید 6گل را فراموش کنیم

یکشنبه, 24 مهر 1390 ساعت 10:37 کدخبر :2797
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی بحرین پس از پیروزی مقابل عمان گفت: ما در جام خلیج فارس برابر حریف پیروز شدیم، اما هنوز در شوک شکست پرگل مقابل ایران هستیم.
خبرگزاری فارس: تیلور: هنوز در شوک شکست مقابل ایران هستیم/باید 6گل را فراموش کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی بحرین روز گذشته به سختی و با نتیجه سه بر 2 مقابل عمان به برتری رسید تا به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام خلیج فارس راه یابد.

پیتر تیلور، سرمربی انگلیسی این تیم پس از مسابقه با شرکت در کنفرانس خبری اعلام کرد که روحیه و وضعیت روحی روانی تیم پس از شکست مقابل ایران اصلا خوب نبود و این پیروزی انگیزه‌ای خواهد بود برای به دست آوردن پیروزی‌های بیشتر.

تیلور با بیان اینکه تلاش کرد که در این مسابقه بر اعصاب خود مسلط باشد، تشریح کرد که وی با شرکت در این مسابقات 2 هدف دارد، ابتدا قهرمانی در بازی‌های کشورهای خلیج فارس و دوم آماده کردن تیم برای مسابقه برگشت مقابل ایران در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2014برزیل.

وی با اذعان به اشتباهات دفاعی تیم خود تاکید کرد سعی می‌کند این اشتباهات را برطرف کند.

سرمربی انگلیسی بحرین تصریح کرد: پیروزی بر عمان اصلا به معنای خروج از شوک شکست سنگین از ایران نیست ولی از بازیکنان می‌خواهم که آن شکست پر گل را فراموش کنند. زیرا منطق و شخصیت هر بازیکن میزان قدرت وی برای عبور از این شوک را تعیین می‌کند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید