امروزجمعه, 07 ارديبهشت 1397-- Friday Apr 27 2018

ساعت 11:19:07

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

فوتسال جایزه بزرگ برزیل/

تیم ملی فوتسال ایران جشنواره گل به راه انداخت/ صعود با شکست آمریکا

سه شنبه, 26 مهر 1390 ساعت 10:50 کدخبر :2826
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

ملی پوشان فوتسال ایران دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل را با برتری قاطع مقابل آمریکا پشت سر گذاشتند و مقتدرانه صدرنشین گروه C این مسابقات شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال کشورمان بامداد سه شنبه به وقت ایران دومین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات فوتبال جایزه بزرگ برزیل را مقابل تیم ملی آمریکا برگزار کرد.

شاگردان علی صانعی در این بازی که در سالن "آره‌نا آمادئو تکسیرا" شهر مانائوس برگزار شد، برتری 8 بر صفر را از آن خود کردند و با 6 امتیاز صدرنشین گروه C مسابقات شدند.

برای تیم ملی فوتسال کشورمان در این بازی محمد کشاورز، علی اصغر حسن‌زاده و حسین طیبی (هر کدام 2 گل) و وحید شمسایی و جواد اصغری مقدم (هر کدام یک گل) به ثمر رساندند.

نمایی از دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و آمریکا

ملی پوشان فوتسال ایران دیدار مقابل آمریکا را با ترکیب مصطفی نظری، احمد اسماعیل پور، محمد کشاورز، علی اصغر حسن‌زاده و وحید شمسایی آغاز کردند.

با این نتیجه و با توجه به تساوی 2 بر 2 تیم‌های بلژیک و اروگوئه تیم ملی فوتسال کشورمان با 6 امتیاز صدرنشین گروه C مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل شد و صعود خود به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات را قطعی کرد.

تیم ملی فوتسال ایران آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌ها را امروز مقابل تیم اروگوئه برگزار می کند. پیروزی و یا تساوی در این مسابقه موجب صدرنشینی ملی پوشان فوتسال ایران در گروه C رقابت‌های فوتسال جایزه بزرگ برزیل خواهد شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید