امروزجمعه, 07 ارديبهشت 1397-- Friday Apr 27 2018

ساعت 13:01:55

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

ویژه پذیرفته شدگان کنکور 90/

ثبت نام در شعبه کیش علوم پزشکی تهران/ 100 میلیون تومان برای دکتر شدن!

شنبه, 30 مهر 1390 ساعت 14:18 کدخبر :2878
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

شرایط و جزئیات ثبت نام داوطلبان تحصیل در رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی کنکور 90 در شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشجویان رشته پزشکی دوره تحصیلی علوم پایه را در شعبه کیش پردیس بین الملل سپری کرده و پس از موفقیت در آزمون جامع علوم پایه در دانشکده‌های پردیس بین الملل واقع در شهر تهران ادامه تحصیل خواهند داد.

داشتن دیپلم کامل متوسطه (سه ساله) و پیش دانشگاهی (برای داوطلبان نظام جدید) با معدل نهایی کتبی سال سوم حداقل 16 و نمره هر یک از دروس فیزیک، زیست شناسی و شیمی نیز حداقل 16و داشتن سلامت جسمی و روحی لازم برای تحصیل در رشته مورد علاقه از دیگر ویژگی های پذیرش است.

کلیه پذیرفته شدگان نهایی پردیس بین الملل موظفند طبق برنامه ریزی آموزشی دوره زبان انگلیسی را در زمان مقرر سپری کرده و موفق به دریافت مدارک مورد تائید (زبان انگلیسی) شوند. هرگونه درخواست انتقال و مهمانی دانشجویان پردیس بین الملل به دانشگاههای دولتی تحت هر شرایطی ممنوع است و پذیرفته نخواهد شد.

تأمین وسایل و ملزومات تحصیل، اسکان و سایر تسهیلات رفاهی، بهداشتی - درمانی و غیره و پرداخت هزینه های آن بر عهده دانشجو خواهد بود. استفاده از خدمات رفاهی دانشجویی برای خانم ها شامل خوابگاه و سایر خدمات رفاهی در جزیره کیش بر اساس قیمت تمام شده و با تعهد رعایت ضوابط و مقررات خوابگاه های دانشجویی خواهد بود.

زمان شروع کلاسها در نیمسال دوم سال تحصیلی 91 - 90 و پس از اعلام قطعی اسامی پذیرفته شدگان از طریق سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود. شهریه تحصیلی سالیانه برای ورودیهای سال جاری برای رشته پزشکی 140 میلیون ریال، برای رشته داروسازی 140 میلیون ریال و برای رشته دندانپزشکی 160 میلیون ریال است.

داوطلبان موظف هستند معادل ارقام مندرج در جدول فوق را به صورت چک تضمینی رمزدار بانکی، در وجه خود داوطلب قابل پرداخت در شعب شهر تهران تهیه و به همراه سفته بانکی به مبلغ 500 میلیون ریال (000/000/500 ریال) به عنوان تضمین شهریه آموزشی ترم های تحصیلی بعدی (که به امضاء دانشجو و پشت نویسی والدین دانشجو رسیده باشد) در روز مصاحبه تحویل حسابداری پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران داده و رسید مربوطه را دریافت کنند.

داوطلبان باید مدارک مورد نیاز برای ثبت نام که در سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شده را به صورت الکترونیکی (اسکن شده) تهیه و از تاریخ 28 مهر تا 8 آبان ماه به آدرس http://er.tums.ac.ir ارسال کنند و اصل نسخه های مدارک را در زمان مصاحبه حضوری تحویل نماینده معاونت آموزشی دانشگاه درحوزه ثبت نام دهند.

اسامی اولیه پس از کنترل مدارک ثبت نام در 14 آبان ماه در سایت معاونت آموزشی دانشگاه اعلام می شود و پس از آن مصاحبه و ثبت نام صورت می گیرد. ثبت نام و مصاحبه حضوری از صبح روز 17 آبان با رشته دندانپزشکی آغاز می شود و پس از آن رشته پزشکی در روز 18 آبان و پس از آن رشته داروسازی در روز 19 آبان ادامه می یابد.

امانت داری و اخلاق مداری

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید