امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 12:40:06

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان:

جشنواره کودک تبلیغی رایگان برای اصفهان است

چهارشنبه, 11 آبان 1390 ساعت 12:31 کدخبر :2979
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: توجه رسانه‌ای که برای جشنواره کودک و نوجوان به شهرمان می‌شود، تبلیغی رایگان برای این شهر است که به راحتی به دست نمی‌آید.
خبرگزاری فارس: جشنواره کودک تبلیغی رایگان برای اصفهان است

اسفندیار حیدری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه جشنواره‌های فرهنگی، هنری در همه جای جهان به عنوان یک ظرفیت بالقوه در همه بخش‌ها محسوب می‌شوند، تصریح کرد: با جذب توریستی که برای برگزاری جشنواره در محل برگزاری آن صورت می‌گیرد، رشد صنعت گردشگری را به همراه دارد.
وی با بیان اینکه از اینکه جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان برگزار شد خرسندیم، اظهار داشت: جشنواره فیلم کودک با ظرفیت‌های بالایی که دارد می‌تواند نوید‌بخش روز‌هایی درخشان برای گردشگری استان و پیشرفت آن شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه در کنار توجه به اصل جشنواره که پخش و رقابت‌ فیلم‌ها است به بخش‌های جنبی نیز باید توجه داشت، گفت: این بخش‌ها در جشنواره‌های بزرگ جهانی، افراد بیشتری را به خود جذب می‌کند؛‌همچنین گاه درآمدی که از آنها کسب می‌شود، بیشتر از بخش‌های اصلی جشنواره محسوب می‌شود.
حیدری‌پور با بیان اینکه تمام هنرمندان و فیلم‌سازان بین‌المللی شرکت‌کننده در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان، سفیرانی هستند برای نمایش چهره واقعی ایران به جهانیان افزود: توجه رسانه‌ای که برای این جشنواره به شهرمان می‌شود، تبلیغی رایگان برای این شهر است که به راحتی کسب نمی‌شود.
وی با اشاره به اینکه جشنواره فیلم کودک بدون شک علاوه بر ثمراتی که برای سینما‌ها و بهبود و بهسازی وضعیت آنها دارد در یک چرخه، همه دستگاه‌ها و بخش‌های مرتبط با خود را مجبور به بهبود خدمات ارائه دهنده می‌کند، اضافه کرد: البته این موارد متناسب با این جشنواره است و بر همین اساس خدمات گردشگری نیز رشد می‌یابد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید