امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 18:20:44

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مسئول نهاد رهبري دانشگاه پيام‌نور اصفهان:

جهاد اقتصادي با برگزاري كرسي‌هاي آزاد‌انديشي عملياتي مي‌شود

یکشنبه, 18 اردیبهشت 1390 ساعت 15:25 کدخبر :1083
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاري فارس: مسئول نهاد رهبري دانشگاه پيام‌نور استان اصفهان گفت: عملياتي شدن جهاد اقتصادي با برگزاري كرسي‌هاي آزاد‌انديشي در دانشگاه‌ها صورت مي‌گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام مهدي مستاجران ظهر امروز در جمع دانشجويان دانشگاه پيام‌نور با اشاره به سال جهاد اقتصادي اظهار داشت: مباحث جهاد اقتصادي در دانشگاه پيام‌نور با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري و تاكيدات ايشان به مباحث اقتصادي و جهاد اقتصادي به صورت جدي دنبال مي‌شود.
وي به برنامه‌ريزي‌هاي اين دانشگاه در حوزه جهاد اقتصادي اشاره كرد و بيان داشت: اين دانشگاه برنامه‌ريزي‌هايي جدي در راستاي جهاد اقتصادي در حوزه‌هاي مختلف و پياده‌سازي اين مباحث در دانشگاه انجام داده‌ است.
مسئول نهاد رهبري دانشگاه پيام‌نور استان اصفهان با اشاره به برگزاري نشست‌هاي دانشجويي در اين زمينه تصريح كرد: برگزاري نشست‌هاي دانشجويي با محور جهاد اقتصادي و پياده‌سازي جهاد اقتصادي در دانشگاه‌ها از برنامه‌ريزي‌هاي دانشگاه در اين زمينه بوده كه دانشجويان مي‌توانند با شركت در اين نشست‌ها، نقطه‌نظرات خود را بيان كنند.
وي به ضرورت اجراي مباحث جهاد اقتصادي در دانشگاه‌ها اشاره كرد و ادامه داد: جهاد اقتصادي بايد با استفاده از برگزاري هم‌‌انديشيهاي دانشجويي در دانشگاه‌ها عملياتي شود.
مستاجران تاكيد كرد: دانشگاه پيام‌نور اصفهان از برگزاري كرسي‌هاي آزاد‌انديشي در حوزه جهاد اقتصادي حمايت مي‌كند و دانشجويان با حضور در اين كرسي‌ها بايد در حوزه مباحث اقتصادي و جهاد اقتصادي فعاليت كنند.
وي اضافه كرد: برگزاري 10 كرسي آزاد‌انديشي با مباحث جهاد اقتصادي از برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده اين دانشگاه براي سال جاري است كه در اين كرسي‌ها نقطه‌نظرات دانشجويان استان اصفهان در اين راستا جمع‌آوري مي‌شود.
مسئول نهاد رهبري دانشگاه پيام‌نور استان اصفهان به ضرورت شناسايي اساتيد و كارشناسان دانشگاه‌ها در حوزه جهاد اقتصادي اشاره كرد و گفت: اساتيد و كارشناسان دانشگاه‌ها در حوزه جهاد اقتصادي بايد شناسايي شوند و اين افراد بايد جهاد اقتصادي را با رويكرد ديني در دانشگاه‌ها پايه‌ريزي كنند.
وي اظهار داشت: جهاد به معناي تلاش و كوشش مضاعف بوده و مردم بايد بيشتر از سال‌هاي گذشته در تمام ابعاد زندگي و به ويژه در حوزه‌هاي اقتصادي تلاش مضاعف كنند.
مستاجران با اشاره به نقش مردم در حوزه‌هاي اقتصادي تصريح كرد: مخاطبان اقتصادي توده مردم و به ويژه دانشگاه‌ها و دانشجويان هستند و اين افراد در حوزه‌هاي اقتصادي نقش برجسته‌اي دارند.
وي بيان داشت: يكي از مباحث اقتصادي كه از چند‌ماه گذشته در كشور به صورت جدي دنبال شده است هدفمند كرن يارانه‌ها بوده و مردم بايد با تلاش مضاعف خود در اين مباحث به صورت جدي وارد شده و حركت رو‌به رشدي را در اين راستا بردارند.
مسئول نهاد رهبري دانشگاه پيام‌نور استان اصفهان ادامه داد: توده مردم در سال‌هاي گذشته با توجه به يارانه‌ها در مباحث اقتصادي برنامه‌ريزي جدي نداشته‌اند ولي در حال حاضر با هدفمند كردن يارانه‌ها مشاركت خصوصي در مباحث اقتصادي بيشتر شده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید