امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 03:55:50

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حسينی:دستمزدبازيگران سينمابايدمنطقي شود

دوشنبه, 12 اردیبهشت 1390 ساعت 08:04 کدخبر :979
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاري فارس

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي درباره اقدام معاونت سينمايي وزارت فرهنگ در برخورد با قرارداد ميلياردي يك بازيگر سينما گفت كه بايد از افراط و تفريط در اين زمينه اجتناب كرد و هميشه اعتدال مناسب‌تر است و بهتر جواب مي‌دهد.

سيد محمد حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي بعد ازظهر امروز يكشنبه در حاشيه جلسه هيئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالي درباره اقدام معاونت سينمايي وزارت فرهنگ در برخورد با قرارداد ميلياردي يك بازيگر سينما گفت كه بايد از افراط و تفريط در اين زمينه اجتناب كرد و هميشه اعتدال مناسب‌تر است و بهتر جواب مي‌دهد.

وي با بيان اينكه درآمد فيلم و سريال‌هاي توليدي با درآمد عوامل توزيع آن بايد متناسب باشد، اظهار داشت: گاهي اوقات برخي از كارهايي كه انجام مي‌شود مقبول مردم و هنرمندان نبوده به زيان آنها است و معاونت سينمايي با هدف ممانعت از لطمه به هنرمندان وارد صحنه مي‌شود.

وزير فرهنگ در پاسخ به اين سوال كه آيا به نظر شما قراردادهاي كلان باعث ضربه خوردن هنرمندان مي‌شود، تاكيد كرد: در كارها بايد يك حساب و كتابي باشد گاهي به خاطر رقابت‌هاي نادرستي كه بين افراد است، قيمت‌هايي اعلام مي‌شود، ولي ما معتقديم بايد رقم‌ها و قيمت‌ها معقول و منطقي باشد و از اين جهت دوستان ما وارد شدند و اميد است با همفكري عزيزان هنرمند اين مباحث دنبال شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید