امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 18:12:03

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خبر خوش براي مستاجران اعلام شد

دوشنبه, 30 خرداد 1390 ساعت 07:27 کدخبر :1581
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : الف

معاون وزير مسكن و شهرسازي خبر خوش وزير در بخش مسكن را بسته اجاره‌بها دانست و اضافه كرد: اين بسته فعلا در شهرهاي تهران و كرج كه با بحران افزايش اجاره روبرو هستند، اجرا مي‌شود.

مهندس جمشيد نورصالحي ـ مديرعامل جديد شركت عمران شهرهاي جديدـ در گفت‌وگو با ايسنا، در پاسخ به اين سوال كه آيا خبر خوشي كه وزير مسكن و شهرسازي هفته گذشته وعده آن را داده بود، كنترل اجاره‌بها است؟ اظهار كرد: من در جريان مصاحبه ايشان نبودم اما آن چيزي كه اعلام شده احتمالا همان بسته مربوط به اجاره‌بها است كه روز گذشته درباره آن بحث شده بود.

وي ادامه داد: بر اساس اين بسته نرخ اجاره‌بها نسبت به قرارداد سال گذشته با نظارت تعزيرات و وزارت دادگستري 7 تا 9 درصد افزايش مي‌يابد.

معاون وزير مسكن و شهرسازي با اشاره به اين‌كه اين بسته در شهرهاي جديد اجرا نمي‌شود، گفت: اين بسته فعلا در شهرهاي تهران و كرج كه با بحران افزايش اجاره روبرو هستند اجرا مي‌شود.

به گزارش ايسنا چهارشنبه هفته گذشته وزير مسكن و شهرسازي پس از اين‌كه چندين بار از پاسخ به سوال خبرنگاران درباره وضعيت بازار اجاره طفره رفته بود، اظهار كرد: هفته آينده خبر خوشي براي مردم داريم؛ وضعيت اجاره‌بها درست مي‌شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید