امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 13:57:27

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حوادث اخیر استان اصفهان؛

خودکشی در اصفهان باز هم قربانی گرفت

یکشنبه, 12 تیر 1390 ساعت 08:54 کدخبر :1752
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: جوانی ۲۸ ساله در دولت آباد اصفهان، بر اثر خودکشی و دار‌زدگی، جان خود را از دست داد.

به گزارش ایمنا، حوادث ۴ روز اخیر در استان اصفهان، ۵ فوتی و ۱۹ مصدوم بر جای گذاشت که متاسفانه واژگونی خودروها براثر بی‌توجهی رانندگان، بیشترین عامل وقوع این حوادث را به خود اختصاص داده است.
۳ مصدوم و یک فوتی بر اثر برخورد ۲ خودروی سواری پراید و پژو ۲۰۶
ساعت ۹:۵۱ روز جمعه ۱۰ تیر ماه، برخورد ۲ خودروی سواری پراید و پژو ۲۰۶ در جاده‌ی علویجه اصفهان، مقابل شهرک صنعتی، ۳ مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت.
پس از اعلام حادثه به اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی (۱۱۵)، ۳ واحد امدادی از پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شاهین‌شهر و نجف‌آباد بر بالین مصدومان حاضر شدند و یک نفر از آنها را به بیمارستان کاشانی اصفهان و ۲ نفر دیگر را به بیمارستان گلدیس شاهینشهر منتقل کردند.
پلیس راهور استان اصفهان، علت این حادثه را انحراف به چپ سواری پراید اعلام کرده است.
فوت جوان ۲۸ ساله براثر دارزدگی
بنابر گفته‌ی عده‌ای از شاهدان حادثه، ظهر روز چهارشنبه ۸ تیرماه، جوانی ۲۸ ساله بر اثر خودکشی و دار‌‌‌‌‌‌زدگی در منزلی واقع در خیابان مطهری دولت‌آباد، جان خود ر ا از دست داد.
براساس این گزارش، این مرد جوان، دچار مشکلات روحی و روانی بوده است.
۶ مصدوم و ۲ فوتی بر اثر واژگونی پیکان سواری
ساعت ۲۳:۲۵ روز چهارشنبه ۸ تیر، بر اثر واژگونی خودروی سواری پیکان در جاده خوانسار- دامنه، ۶ نفر مصدوم شدند و ۲ نفر جان خود را از دست دادند.
پس از اعلام این گزارش به اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی (۱۱۵)، یک واحد امدادی از پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی خوانسار بر بالین مصدومان حاضر شد و آنها را پس از انجام اقدامات فوریت‌های پزشکی به بیمارستان فاطمیه خوانسار منتقل کرد.
علت این واژگونی، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه گزارش شده است.
۷ مصدوم بر اثر واژگونی پژو ۴۰۵
ساعت ۳:۴۰ بامداد روز چهارشنبه ۸ تیر، بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در ورودی اصفهان از سمت شیراز، ۷ نفر مصدوم شدند.
پس از اعلام این حادثه به اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی (۱۱۵)، یک واحد امدادی از پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرضا و یک واحد از هلال احمر در صحنه حادثه حاضر شدند و مصدومان را پس از انجام اقدامات فوریت‌های پزشکی به بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرضا منتقل کردند.
علت این حادثه، عدم توجه راننده به جلو گزارش شده است.
۳ مصدوم و یک فوتی بر اثر واژگونی پراید
ساعت ۱۴:۲۰ روز سه شنبه ۷ تیر، واژگونی پراید در منطقه پایانه شرق اصفهان، روبروی پمپ بنزین محمد آباد، ۳ مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت.
بر اساس این گزارش پس از اعلام حادثه به اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی(۱۱۵)، بلافاصله یک واحد امدادی از پایگاه اورژانس پیشبیمارستانی سگزی به محل حادثه اعزام شد و مصدومان را به بیمارستان شریعتی اصفهان منتقل کرد.
علت این حادثه، خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو، گزارش شده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید