امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 04:52:36

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سرلشکر رشید در گفتگو با فارس:

در صورت حمله تمام مراکز صهیونیستها را در هم می‌کوبیم

یکشنبه, 29 آبان 1390 ساعت 18:23 کدخبر :3128
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

خبرگزاری فارس: جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما همیشه آماده‌ایم و به پشتوانه قدرت موشکی که این شهید بزرگوار حسن تهرانی‌مقدم ایجاد کرده است، تمام مراکز اسرائیلی‌ها در هم خواهیم کوبید.

خبرگزاری فارس: در صورت حمله تمام مراکز صهیونیستها را در هم می‌کوبیم

سردار سرلشکر غلامعلی رشید جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با فارس، با اشاره به ادعای برخی منابع غربی مبنی بر دخالت صهیونیست‌ها در انفجار اخیر یکی از پادگانهای سپاه، گفت: آنها به هیچ عنوان توان انجام چنین کاری را ندارند.

وی افزود: آنها هر حادثه طبیعی که در طول این 30 سال، از سقوط هواپیمای چندنفر از نظامیان گرفته تا هر حادثه‌ای که بر حسب مسائل معمول اتفاق افتاده را به خودشان نسبت داده‌اند.

رشید ادامه داد: موساد، سیا و یا هر سرویس اطلاعاتی دیگر به هیچ وجه قدرت چنین کاری را ندارد به ویژه که سردار حسن تهرانی‌مقدم بسیار انسان دقیقی بود و مسائل امنیتی را به شدت رعایت می‌کرد.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در خصوص تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی علیه ایران، تاکید کرد: آنها قدرت چنین کاری را ندارند و این یک نوع جنگ روانی است و معمولا برای فشار بر اروپایی‌ها و سایر کشورهای دیگری که فکر می‌کنند، آمریکا را همراهی نخواهند کرد، این حرف‌ها را می‌زنند.

رشید در پایان تصریح کرد: البته ما همیشه آماده‌ایم و به پشتوانه قدرت موشکی که این شهید بزرگوار حسن تهرانی‌مقدم ایجاد کرده است، تمام مراکز اسرائیلی‌ها در هم خواهیم کوبید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید