امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 00:23:23

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

دستگيري عامل تيراندازي به پرسنل ارتش در خرم‌آباد

یکشنبه, 09 بهمن 1390 ساعت 12:44 کدخبر :3608
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایسنا

فرمانده انتظامي لرستان از دستگيري عامل تيراندازي به پرسنل ارتش در خرم‌آباد خبر داد.

سردار کاظم عليزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: سکوت نيروي انتظامي در ابتداي وقوع اين حادثه به خاطر اين بود که واقعيت موضوع را کشف و به مردم اطلاع‌رساني کنيم.

وي با بيان اينکه هر فردي که در اوايل حادثه در محل حضور مي‌يافت حدس و گمان داشت که گروه ترور عامل حادثه بوده است، ادامه داد: با ورود اهل فن و کارشناسان تشخيص داده شد که موضوع تيراندازي اختلاف بين متهم به قتل و مقتول بوده و اصلا مساله امنيتي و تروريستي نبوده است.

فرمانده انتظامي لرستان با بيان اينكه تيراندازي از سوي متهم به قتل که موتورسوار بوده و صورت خود را کاملا پوشانده در ساعت 6:27 هنگامي که مقتول به همراه شش نفر ديگر منتظر سرويس اياب و ذهاب محل خدمت خود بود، انجام شده است، گفت: متهم به قتل اقدام به شليک 18 گلوله به سمت مقتول و فرد کناري وي كرده که متاسفانه مقتول در دم فوت و نفر کناري نيز مجروح شده است.

عليزاده اظهارکرد: با کار کارشناسي در ساعت 10:30 همان روز به اين نتيجه رسيديم که موضوع از بحث گروهکي خارج و موضوع شخصي و با انگيزه انتقام بوده است.

وي با بيان اينکه دستگاه اطلاعاتي، نيروهاي مسلح و دستگاه قضا به جمع‌آوري اطلاعات و بررسي صحنه جرم پرداختند و نظرات با اين موضوع که بين متهم به قتل و مقتول اختلاف وجود داشته قوت يافت و پليس جنايي وارد عمل شد تصريح کرد: پس از تحقيق و جستجو، متهم به قتل متولد 1357 شناسايي شد، وي يك نظامي اخراجي بوده است.

عليزاده ادامه داد: متهم اعتراف کرد که به قصد انتقام‌جويي سلاحي را خريده و تيراندازي هوايي انجام داده تا بتواند به هدف خود که مقتول بوده شليک کند و انگيزه‌اي از شليک به مجروح يا فرد دوم اين حادثه نداشته است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید