امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 22:36:23

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

سرهنگ خسروی خبر داد:

دستگیری یک وبلاگ نویس متخلف در اصفهان

سه شنبه, 10 خرداد 1390 ساعت 10:00 کدخبر :1329
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

اصفهان - خبرگزاری مهر: پلیس فتای نیروی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیر یک وبلاگ نویس متخلف که اقدام به نشر اکاذیب و مسایل غیراخلاقی کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ ستار خسروی با بیان اینکه یک وبلاگ نویس متخلف را بدلیل نشر اکاذیب و مسایل غیراخلاقی شناسایی و دستگیر کرده ایم، اظهار داشت: شناسایی و دستگیری این متخلف با شکایت و دادخواهی یک شهروند اصفهانی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه انتشار اینگونه مطالب در وبلاگ نامبرده موجب سلب آرامش و ایجاد مزاحمت برای این شهروند شده بود، افزود: تیم ویژه مجرب از کارآگاهان پلیس فتای نیروی انتظامی استان برای شناسایی ودستگیری وی اقدام کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: فرد متهم پس ازمواجه شدن با اسناد و مدارک الکترونیکی، به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود از انجام این کارخلاف را انتقام گرفتن از شاکی درمورد اختلافات خانوادگی بیان کرد.

سرهنگ خسروی خطاب به مجرمان فضای مجازی اینترنت تاکید کرد: اجازه نمی دهیم افراد شیاد و فرصت طلب با بهره گیری از فضاهای مجازی موجب سلب آرامش و آسایش دیگران شوند.

78 واحد صنفی متخلف در شهر اصفهان پلمپ شدند

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان نیز با بیان اینکه طرح پاکسازی واحدهای صنفی پوشاک از مظاهر علنی فساد از چندی قبل به اجرا درآمده است، اظهار داشت: این طرح با هدف رعایت ظواهر اسلامی و عفاف و حجاب توسط متصدیان واحد های صنفی، بررسی وضعیت پروانه کسب، جمع آوری البسه و کالاهایی که مبین مظاهر علنی فساد و فرهنگ غربی است، اجرایی می شود.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح از یک هزار و 497 واحد صنفی مختلف بازدید به عمل آمد.

سرهنگ میرعباس صوفی وند گفت: به دنبال این بازدیدها به متصدیان 743 واحد آموزشهای لازم ارشادی و آگاه سازی ارائه شد و 78 واحد صنفی نیز به دلیل ارتکاب تخلفات اخطاریه پلمپ دریافت کردند.

امانت داری و اخلاق مداری

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید