امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 16:01:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

باهنر تاکید کرد:

دولت حق تولید را از هدفمند کردن یارانه ها ادا نکرده است

سه شنبه, 11 مرداد 1390 ساعت 12:20 کدخبر :2023
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری مهر

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس در زمینه بودجه های مصوب درباره خشکسالی همت والایی داشته و نسبت به کمک به دولت در پرداخت سهم بخش کشاورزی در هدفمندی یارانه ها دقت جدی داشته و پیگیر آن است گفت: از دولت به طور جدی می خواهیم تا بخش حق تولید از هدفمندی یارانه ها را که ادا نکرده بپردازد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه پس از بررسی وضعیت کشاورزان و دامداران در شرایط خشکسالی و اصلاح قیمت ها که با حضور وزیر جهاد کشاورزی انجام شد گفت: برنامه های مجلس که با حضور وزیران برگزار می شود برای رفع ابهام در بخش های مختلف و روشن شدن مسئولیت مسئولان اجرایی مفید است.

وی گفت: مجلس در زمینه بودجه های مصوب خشکسالی همت والایی داشته و در کمک به دولت در پرداخت سهم بخش کشاورزی در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دقت جدی داشته و پیگیر موضوع است.

باهنر گفت: امروز دغدغه جدی مجلس این است که بخش های تولید، صنعت و خدمات در پروژه عظیم هدفمندی یارانه ها سرشان کلاه نرود و کم بیاورند.

نایب رئیس مجلس تاکید کرد: از دولت به طور جدی می خواهیم تا حق بخش تولید را از هدفمندی یارانه ها که ادا نکرده بپردازد.

باهنر همچنین گفت: بهتر است نسبت به تغییرات کلان آب و هوا که در تمام دنیا اتفاق می افتد سیاست های راهبردی تغییر الگوی کشت داشت و برداشت داشته باشیم و کشاورزان که همه امکانات زندگیشان را برای کشت محصول می گذارند در مسیر درست هدایت کنیم زیرا اجرای هدفمندی یارانه ها در سیاست راهبردی تولید اثرگذار است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید