امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 19:27:02

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پس از ۲ ماه از وقوع حادثه؛

راز جسد یافته شده در رودخانه زاینده رود فاش شد

پنجشنبه, 17 فروردین 1391 ساعت 09:42 کدخبر :3931
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمنا

خبرگزاری ایمنا: با تلاش كارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان اصفهان راز قتل مردي كه جسدش دو ماه پيش در رودخانه زاينده رود كشف شده بود برملا و قاتل وي نيز دستگير شد.

به گزارش ایمنا سرهنگ حسين حسين زاده رييس پليس آگاهي استان اصفهان اظهارداشت: هفتم بهمن ماه سال ۹۰ در پي تماس تلفني شهروندي با مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ جسد مردي كه دست و پايش با طنابي بسته شده بود در رودخانه زاينده رود كشف شد.

وي افزود: از آنجا كه هويت جسد براثر ماندن در درون آب قابل شناسايي نبود تحقيقات وسيعي براي شناسايي وي توسط تيم ويژه تشخيص هويت اين پليس انجام و سرانجام در كمتر از يك هفته كارشناسان موفق شدند مقتول را شناسايي كنند.
اين مقام مسئول با بيان اينكه مقتول مردي حدودا ۲۸ ساله به نام اسماعيل _ ق بود گفت: از آن زمان تحقيقات براي يافتن سرنخي از قاتل يا قاتلان وي در دستور كار قرار گرفت و كارآگاهان در يافتند كه او از يكي از استان هاي همجوار به اصفهان آمده و به منزل يكي از اقوام خود رفته بوده كه از زمان ورود او به منزل اقوام خود ديگر اثري از وي نبوده است.
رييس پليس آگاهي استان اصفهان خاطر نشان كرد: ماموران با انجام تحقيقات گسترده منزلي كه مقتول قبل از ناپديد شدن در آن مستقر شده بود را يافته و سريعاً به آن محل اعزام شدند و هنگامي كه كارآگاهان به محل اقامت وي براي بررسي هاي بيشتر وارد شدند تكه طنابي توجه آنان را جلب كرد.
وي افزود: اين طناب از نظر مشخصات فيزيكي با طنابي كه به دست و پاي مقتول بسته شده بود مشابهت زيادي داشت كه ظن كارآگاهان را بر انگيخت و با انتقال اين طناب به آزمايشگاه جنايي پليس و انجام آزمايش هاي دقيق مشخص شد طناب كشف شده به همراه جسد قسمتي از همين طنابي است كه كارآگاهان آن را در منزل مظنون حادثه يافته بودند.
حسین زاده گفت: با روشن شدن اين موضوع فرد مظنون به اتهام قتل دستگير و به همراه پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي داده شد و با قرار صادره روانه زندان گرديد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید