امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 22:27:16

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

گزارش ايسنا از آغاز طرح «تشديد برخورد با مزاحمين نواميس»

رييس پليس پايتخت خبر داد: توقيف يك هفته‌اي خودرو و معرفي مزاحمين به مراجع ذيربط

دوشنبه, 30 خرداد 1390 ساعت 07:17 کدخبر :1571
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایسنا

در ادامه اجراي طرح «تشديد امنيت اخلاقي» ماموران پليس تهران از روز شنبه برخورد با مزاحمين نواميس را در پايتخت تشديد كردند و ضمن توقيف خودرو و موتورسيكلت اين دسته از متخلفان با آنها برابر قانون برخورد كردند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، طرح «تشديد امنيت اخلاقي» از 25 خرداد ماه سال جاري در مناطق مختلف پايتخت اعم از ميادين، بزرگراه‌ها، مراكز خريد، مترو و ... آغاز شد. ماموران اين طرح ضمن ارايه تذكر لساني و ارشادي، با افراد بدپوشش و گردانندگان سگ در معابر عمومي در حال برخورد مي‌كنند.

در عين حال برابر اعلام قبلي فرمانده انتظامي تهران بزرگ از روز شنبه و در راستاي طرح «تشديد امنيت اخلاقي» برخورد با مزاحمين نواميس در پايتخت تشديد شده است.

مشاهدات خبرنگار ايسنا از ساعات اوليه روز شنبه در مناطق مختلف پايتخت حاكيست ماموران آموزش ديده پليس با بكارگيري همزمان نيروهاي نامحسوس و محسوس خود ضمن شناسايي مزاحمين نواميس با آنها برخورد كردند. همچنين اجراي اين طرح تا ساعات پاياني شب نيز ادامه داشت. از سوي ديگر در بزرگراه‌هاي پايتخت نيز گشت‌هاي موتورسوار طرح «تشديد امنيت اخلاقي» به رانندگان يا سرنشينان بدحجاب خودروها تذكر داده و يا برخورد مي‌كردند.

سردار حسين ساجدي‌نيا، فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اين كه اجراي اين طرح تا رفع دغدغه‌هاي مردم در حوزه‌هايي همچون بدپوششي و مزاحمين نواميس ادامه خواهد داشت به ايسنا گفت: برخورد نيروي انتظامي با عفاف‌ستيزان و اخلال‌گران امنيت اجتماعي چندوجهي و همه جانبه خواهد بود كه در اين راستا با ريشه‌ها و واسطه‌ها نيز برخورد خواهد شد.

وي با تاكيد بر اين كه برخورد با موضوع بدپوششي در دو مقوله مصرف‌كننده و توليدكننده است بار ديگر هشدار داد: تمام مراكز توليدي و توزيعي در تهران شناسايي شده و تذكرهاي لازم در اين باره به آنها داده شده است كه در صورت رعايت نكردن اين موازين از سوي اين مراكز با آنها نيز برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به اين كه برخورد با مزاحمين نواميس از روز شنبه تشديد شده است با اشاره به اين كه تشديد اين طرح با استقبال شهروندان مواجه بوده است به ايسنا گفت: اجراي اين طرح همچنان ادامه دارد و وسيله نقليه اين دسته از افراد يك هفته توقيف و رانندگان آنها به مراجع ذيربط معرفي مي‌شوند.

وي با اشاره به اين كه پليس در خصوص امنيت اخلاقي با تمام توان به ميدان آمده است از دستگاه‌هاي ذيربط ديگر همچون دستگاه‌هاي فرهنگساز و ناظر نيز خواست به وظايف خود در اين خصوص عمل كنند

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید