امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 20:58:58

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

زن برای طلاق به چهره پدرش اسید پاشید

چهارشنبه, 08 تیر 1390 ساعت 13:28 کدخبر :1730
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : الف

روزنامه جام‌جم نوشت: زن 21 ساله وقتی با اصرار پدر برای ادامه زندگی با شوهر معتاد روبه‌رو شد، با اسید چشم پدرش را کور کرد.

چند روز پیش ماموران انتظامی سراب از درگیری خانوادگی منجر به اسیدپاشی اطلاع پیدا کردند و با حضور در محل حادثه معلوم شد زن 21 ساله‌ای پس از مشاجره با انداختن ظرف حاوی اسید به سوی پدرش، او را از ناحیه چشم و صورت دچار آسیب کرده است.

با انتقال مرد حادثه‌دیده به بیمارستان مداوای پزشکان آغاز شد و به علت شدت جراحات، وی بینایی چشم راستش را از دست داد.

با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط تحقیق از زن جوان آغاز شد.

وی در بازجویی گفت:‌ 17 ساله بودم که به درخواست پدرم با جوانی که ساکن تهران بود، ازدواج کردم.

یک سال بعد از ازدواج متوجه شدم او به تریاک اعتیاد دارد و سرانجام نتوانستم او را تحمل کنم و به خانه پدری‌ام بازگشتم.‌ هنگام حادثه پدرم از من خواست به خانه شوهرم برگردم و من نیز برای لحظه‌ای کنترلم را از دست داده و محلول لوله‌بازکنی را به سمت پدرم انداختم که منجر به وقوع این حادثه شد.

در آن لحظات نمی دانستم مرتکب چه عمل زشتی شده ام و همه چیز به دلیل عصبانیت من در پی اصرار های پدرم رقم خورد و اکنون به شدت پشیمانم و از پدرم درخواست بخشش می کنم.

در ارتباط با این حادثه دادستان سراب گفت: این حادثه موجب از بین رفتن بینایی چشم راست و آسیب‌دیدگی شدید صورت و گردن پدر متهم شده است. پدر این دختر از شکایت علیه فرزندش صرف نظر کرده است، اما پرونده بعد از تحقیقات به دادگستری ارسال خواهد شد تا جرم ارتکابی از جنبه عمومی مورد رسیدگی قرار گیرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید